Forum prawne

art. 286 §1 kk - carding i konfiskata mienia i wyrok ??

Witam jestem podejzany o art. jak w tytule ...uzywalem cudzych numerow kart kredytowych ale nie mialem z tego zadnych kozysci materialnych po za drobnymi uslugami w internecie ale dawno przestalo mnie to bawic i po roku czasu policja wpadla mi do domu i skonfiskowali mi wszystkie nosniki danych,telefon + karty simdata za posrednictwek ktorych laczylem sie z internetem i komputer. I mam nastepujace pytania poniewaz narazie nie stac mnie jeszcze na adwokata do czasu sprawy a narazie jezeli to mozliwe chcial bym cos jeszcze przed sprawa wyjasnic. 1.Mysle ze narazie na odzyskanie telefonu nie mam co liczyc poniewaz sluzyl mi jako modem i zalicza sie jako dowod...czy sie moze myle ? co do kart to powiedzialem ktore byly uzywane do tego celu ale zalezalo by mi na odzyskaniu jednego numeru ktorego uzywalem na codzien i nie ma nic z tym wspolnego i jest bardzo wazny dla mnie poniewaz mialem go ok 6 lat i to jest zloty numer (na karte i mam papiery na niego) i jeszcze problem z komputerem...na nim nie bylo popelnione zadne przestepstwo poniewaz byl zakupiony po fakcie i moge to udowodnic a gdzies mi sie obilo o uszy ze w takiej sytuacji moga jedynie zaczymac dysk twardy...a jezeli jest taka mozliwosc to zalezalo by mi na odzyskaniu komputera przed sprawa bo mysle jezeli dojdzie do sprawy to juz na dlugo moge go nie zobaczyc..dopiero jak sprawa sie skonczy...czy jest jakas mozliwosc odzyskania komputera i numeru telefonu i co bym mial miej wiecej zrobic ?? powiedziec ?? 2.Jaki mniej wicej wyrok moze mi grozic jezeli jeszcze nie bylem karany...czy musze sie liczyc z tym ze bede musial odsiedziec swoje i ile ?..czy moze tez wyrok w zawieszeniu albo jakas grzywna ? dodam jeszcze ze do wszystkiego sie dobrowolnie przyznalem...zaznaczylem ze narazie oddaje sie dobrowolnie karze i przy okazji znalezli u mnie ladna kolekcjie filmow...muzyki...i oprogramowania. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

2007.1.11 17:0:37

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: art. 286 §1 kk - carding i konfiskata mienia i wyrok ??

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika