Bardzo duża pomóc

Odpowiedzi w temacie (0)

Radek2018

10.3.2018

Witam Chciałbym wam przedstawić pewna sytuację mam nadzieję że pomożecie. W klasie u mnie jest pewien chłopak pewnego dnia chwalił się że ukradł telefon z kolegą zabraliśmy ten telefon i rozpoznaliśmy tam osobę był to pewien niepełnosprawny chłopak. Zrobiło nam się go szkoda i chcieliśmy oddać matce . Gdy doszło do spotkania zatrzymała nas policja zabrali nas na komendę złożyliśmy zeznania ( dodam że mailem wtedy 16 lat i przesłuchano mnie bez obecności rodziców. Po kilku miesiąc oskarżony o to chłopak zaczął pokazywać na mnie papier że jestem "frajerem" itp . Policja mówiła że nikt się nie dowie że to my skaladalismy zeznania . Dodam też że cała szkoła się teraz że mnie śmieje i wyzywa . Co mogę zrobić z tą sprawą ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.10.2017

  Projekt Dużej Ustawy Reprywatyzacyjnej

  Projekt Dużej Ustawy Reprywatyzacyjnej trafi do szerokich konsultacji. Nowa ustawa ma zakończyć wszelkie patologiczne zjawiska, które przyjęły formę dzikiej reprywatyzacji. Ostatecznie (...)

 • 15.7.2018

  Medycyna na UKSW

  Nowelizacja zakłada utworzenie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie kierunku lekarskiego i prowadzenie go w nowo powołanym Collegium Medicum.

 • 13.2.2018

  E-zwolnienia już w lipcu

  Z dniem 1 lipca 2018 papierowe zwolnienia lekarskie całkowicie znikną z obiegu. Zastąpią je elektroniczne zwolnienia lekarskie (tzw. e-ZLA). W praktyce to duża wygoda i oszczędność czasu dla lekarzy, (...)

 • 2.6.2015

  Zbieranie informacji o dłużniku w toku postępowania egzekucyjnego

  Wygranie procesu przed Sądem i uzyskanie korzystnego dla nas rozstrzygnięcia, okazuje się często dopiero początkiem drogi prowadzącej do odzyskania naszej należności.