Bardzo duża pomóc

Odpowiedzi w temacie (0)

Radek2018

10.3.2018

Witam Chciałbym wam przedstawić pewna sytuację mam nadzieję że pomożecie. W klasie u mnie jest pewien chłopak pewnego dnia chwalił się że ukradł telefon z kolegą zabraliśmy ten telefon i rozpoznaliśmy tam osobę był to pewien niepełnosprawny chłopak. Zrobiło nam się go szkoda i chcieliśmy oddać matce . Gdy doszło do spotkania zatrzymała nas policja zabrali nas na komendę złożyliśmy zeznania ( dodam że mailem wtedy 16 lat i przesłuchano mnie bez obecności rodziców. Po kilku miesiąc oskarżony o to chłopak zaczął pokazywać na mnie papier że jestem "frajerem" itp . Policja mówiła że nikt się nie dowie że to my skaladalismy zeznania . Dodam też że cała szkoła się teraz że mnie śmieje i wyzywa . Co mogę zrobić z tą sprawą ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1.12.2018

  VAT na leki weterynaryjne nie wzrośnie

  Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że nie zgodzi się na podwyżkę VAT na leki weterynaryjne. Pozytywnie odniósł się zaś do planów obniżenia VAT na chleb i na niektóre artykuły (...)

 • 21.10.2017

  Projekt Dużej Ustawy Reprywatyzacyjnej

  Projekt Dużej Ustawy Reprywatyzacyjnej trafi do szerokich konsultacji. Nowa ustawa ma zakończyć wszelkie patologiczne zjawiska, które przyjęły formę dzikiej reprywatyzacji. Ostatecznie (...)

 • 15.7.2018

  Medycyna na UKSW

  Nowelizacja zakłada utworzenie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie kierunku lekarskiego i prowadzenie go w nowo powołanym Collegium Medicum.

 • 13.2.2018

  E-zwolnienia już w lipcu

  Z dniem 1 lipca 2018 papierowe zwolnienia lekarskie całkowicie znikną z obiegu. Zastąpią je elektroniczne zwolnienia lekarskie (tzw. e-ZLA). W praktyce to duża wygoda i oszczędność czasu dla lekarzy, (...)

 • 2.6.2015

  Zbieranie informacji o dłużniku w toku postępowania egzekucyjnego

  Wygranie procesu przed Sądem i uzyskanie korzystnego dla nas rozstrzygnięcia, okazuje się często dopiero początkiem drogi prowadzącej do odzyskania naszej należności.