e-prawnik.pl Porady prawne

Czy matka może mnie wyrzucić z mieszkania??

Odpowiedzi w temacie ()

zenata6

22.3.2011

witam, mam problemy rodzinne, mam 19 lat i chodzę do liceum, czy moja matka ma prawo zamknąć mi drzwi przed nosem i nie wpuścić mnie mówiąc, że jeśli jetem pełnoletnia to już tu nie mieszkam!!?? Zastrasz mnie i raz już mnie nie wpuściła do domu. Czy gdy to zrobi znowu mogę zadzwonić na policje?? Gdzie zgłosić się z moim problemem??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • czy mogę wyrzucić zameldowanych??? witam, babcia przepisała dom mi i mężowi, ale mieszka w nim jeszcze 12 innych osób, które są zameldowane. czy ja mogę chcieć, aby się wyprowadzili? i czy mogę (...) czytaj dalej»

  • Zameldowanie Jestem właścicielką mieszkania, w którym od kilku miesięcy zamieszkuje mój znajomy. Moje pytanie brzmi: czy muszę go zameldować? Trochę się tego obawiam. Wiem jednak, że istnieje (...) czytaj dalej»

  • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie (...) czytaj dalej»

  • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek... Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku dochodowego (...) czytaj dalej»

  • Ograniczenie władzy rodzicielskiej Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy razem, ale (...) czytaj dalej»