e-prawnik.pl Porady prawne

Czy na umowie kupna sprzedaży musi znajdować się numer PESEL czy wystarczy numer dowodu osobistego

Odpowiedzi w temacie ()

Szulist

7.11.2017

Czy na umowie kupna sprzedaży musi znajdować się numer PESEL czy wystarczy numer dowodu osobistego i adres zamieszkania. Bardzo proszę o odpowiedź.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Czołem! Rozumiem że z dniem wczorajszym idąc do lekarze nie będę potrzebował druku RMUA. Teraz wystarczy nam numer pesel z naszego dowodu osobistego aby stwierdzić czy jesteśmy ubezpieczeni czy (...) czytaj dalej»

  • Witam, mam pytanie. Czy jeśli w umowie zleceniu, które daje nam pracodawca, nie chce NIPU, ani REGONU, ani numeru dowodu osobistego. Coś jest nie tak ? Pracodawca chce tylko numer pesel, adres zamieszkania (...) czytaj dalej»

  • Zamierzam kupić samochód od obywatela Białorusi, który pracując w Polsce kupił ten samochód,a w związku ze zbyt drogim cłem u Niego w kraju pozostawił ten samochód w Polsce i chce go sprzedać. (...) czytaj dalej»

  • witam. chciałbym się dowiedzieć, czy już przy złożeniu rozliczenia rocznego PIT za 2010 rok wystarczy tylko sam numer PESEL? z góry dziękuję za odpowiedź! czytaj dalej»

  • WItam serdecznie, Z góry przepraszam jezeli zalozylam temat w zlym miejscu Opisze swoja sytuacje i proszę o pomoc ponieważ jestem "zielona" w tych sprawach a jestem ograniczona czasowo i nie wiem (...) czytaj dalej»

  • Witam. Mam pytanie odnośnie wypożyczalni sprzętu. Mianowicie wiem i rozumiem jak wyglądała sytuacja ze spisywaniem przez wypożyczalnie np numeru dowodu osobistego, aby móc wypożyczyć coś od (...) czytaj dalej»

  • Od stycznia przyszłego roku, pacjenci będą się rejestrować w przychodniach i szpitalach używając tylko dowodu osobistego. Zapisany tam PESEL wystarczy, by sprawdzić w bazie danych czy są ubezpieczeni (...) czytaj dalej»

  • W upoważnieniu trzeba wyraźnie wskazać osobę upoważniającą i upoważnioną. Miejscowość, data, dane osoby udzielającej upoważnienia (imię, nazwisko, adres, numer dowodu), nagłówek (\"UPOWAŻNIENIE\"), (...) czytaj dalej»

  • nr NIP juz nie jest potrzebny przy rozliczeniu, ponoc jedynym identyfikatorem jest pesel? prawda li to? czytaj dalej»

  • Dzień dobry, mam takie pytanie. kupiliśmy z mężem garaż na terenie, na którym znajduje się wiele garaży. Dla tego terenu jest jedna księga wieczysta, w której są wyszczególnione numery dla (...) czytaj dalej»