Czy należy mi się odprawa na urlopie macierzyńskim

Odpowiedzi w temacie (3)

anna.weglowska

27.10.2016

Od stycznia jestem na urlopie macierzyńskim. Firma w której pracowałam (zakład pracy chronionej) ogłosiła upadłość. Dziś pracownicy otrzymali pieniądze zaległa wypłatę,ekwiwalent za niewykorzystany urlop i dwumiesięczna odprawę. Ja nie dostałam odprawy i tu moje pytanie czy należy mi się odprawa będąc na macierzyńskim? Wcześniej przysłali mi kartkę i są na niej wyszczególnione różne sumy i mało z tego rozumiem.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

elamarik

2016-11-21 14:15:38

Szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją więc ciężko mi się jest tutaj wypowiadać na ten temat. Najlepiej jakbyś zwróciła się o poradę prawną adwokata zajmującego się prawem pracy. Wiem, że sporo osób poleca z tej http://jstkancelaria.pl/ kancelarii adwokata Tomasza Tomaszczyka. Jest to kancelaria z Warszawy jednak nie wiem skąd ty jesteś i czy lokalizacja Ci odpowiada. Jak nie najlepiej szukaj kogoś w swoim województwie lub mieście.

Antek_Wątor

2016-11-24 22:53:21

Znam tą kancelarię - moja siostra zwróciła się do adwokat Iwony Sztubeckiej o pomoc w uzyskaniu alimentów od byłego męża, więc kancelarię polecam bardzo. Ale fakt, są z Warszawy. Wracając do sprawy, myślę, że jako pracownik firmy masz prawo do odprawy. Logiczna sytuacja, zważywszy na t,o że rozwiązanie umowy o pracę wynika z winy pracodawcy. Jednak ja też prawnikiem nie jestem, więc polecam skontaktować się z jakąś kancelarią. Myślę, że na pewno wyjaśnią i postarają się pomóc.

Arleta

2017-02-08 23:32:21

Kancelaria JST jest znana w Warszawie. Mają dobrych adwokatów jeżeli chodzi o sprawy prawa rodzinnego i prawa pracy. Jeszcze zajmują się prawem karnym, ale już bezpośrednio nie miałam styczności więc się nie wypowiem. Od prawa pracy jest adwokat Tomasz Tomaszczyk i w tej sytuacji on najbardziej będzie mógł pomóc. Warto się skontaktować

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: