Czy policjant może dorabiać poza pracą w policji?!

Odpowiedzi w temacie (2)

lila20

17.7.2012

Witam!! Mój chłopak jest w policji od 2 lat. Mówi mi że nie jest w stanie dorobić bo szefostwo na to nie zezwala. Czy nie ma innej opcji żeby np. w trakcie wakacji mógł dorobić, wtedy ma urlop. Pojechalibyśmy do znajomych za granicę, zaraz obok. Tam 3 tygodnie pracy, i byśmy mieli na remont mieszkania mały. Jak wygląda takie dorobienie przez policjanta?


Nie znalazłeś odpowiedzi?

waall

2012-07-18 09:33:40

Policjant najczęściej nie dostaje zgody na legalną pracę dodatkową. Trzeba robic tak jak większośc to czyni ,bierze urlop i pracuje na czarno przez mięsiąc ,ale daleko od miejsca służby i zamieszkania.

jaromierz

2012-07-18 09:34:13

Policjant musi mieć zgodę na możliwość dorobku poza pracą policjanta. Bez zgody nie ma pracy i kropka.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 15.9.2018

  Będą policyjne jednostki kontrterrorystyczne?

  Ujednolicony system funkcjonowania jednostek kontrterrorystycznych oraz uregulowane zasady bezpieczeństwa podczas wykonywania zadań służbowych przez policjantów to główne zmiany przewidziane (...)

 • 20.8.2018

  Policjanci będą chodzić z kamerkami

  Ponad 2 tysiące kamer osobistych, zakupionych dzięki środkom z Programu Modernizacji Służb Mundurowych, trafi do funkcjonariuszy Policji w całym kraju. Powodzeniem zakończył się program pilotażowy (...)

 • 21.12.2017

  Policjanci z kamerkami...

  Uruchamiono pilotażowy program kamer na policyjnych mundurach.  Kamery będą testowane w garnizonach: stołecznym, podlaskim i dolnośląskim.

 • 30.8.2019

  Większe uprawnienia pracownicze funkcjonariuszy

  Najważniejszą zmianą wprowadzaną ustawą o zmianie ustawy o Policji, ustawy o Straży Granicznej oraz ustawy o Służbie Więziennej jest przyznanie policjantom oraz funkcjonariuszom Straży (...)

 • 17.9.2018

  Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Jeśli wystawiono ci mandat drogowy, a masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie, pamiętaj, że jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób (...)