Forum prawne

Euro 2012 - zakaz masek a malowanie twarzy!?!?!

prezydent uchwalił zakaz noszenia masek i kominiarek ipt. podczas marzszów i imprez masowych w celu łątwiejszej weryfikacji bandytów stadionowych i ulicznych. wiem ze za to jest kara badz konfiskata takiego nakrycia-zakrycia twarzy. ale jak sie ma sprawa zmalunkamia na twrzy, barwy narodowe lub klubowe??

pytam powaznie, niedlugo euro, człowiek chce libicowac swoim ale nie chce za to beknąć przed blacharnią co nie. prosze mi tutaj zaraz dać znać, jak sie sprawa ma w tym takim temacie kolorowania twarzy.czy np mnie moga na mecza nie wpuscic przez to?

2012.2.2 12:53:47

Odpowiedzi w temacie: Euro 2012 - zakaz masek a malowanie twarzy!?!?! (3)

ooo super pytanie. sam czesto swiruje z czapkamia, szalikami, maskami i malowaniem twarzy na barwy klubowe i narodowe, jak to wyglada?
ej prawniki wstwawać, odpowiadac!!

2012.2.2 13:29:18

W tamtym roku we Francji przyjęty został taki sam zakaz, obowiązujący jednak w całej przestrzeni publicznej. Co o tym myślicie?

2012.2.3 9:42:56

\"W zgromadzeniach nie mogą uczestniczyć osoby, których rozpoznanie z powodu ubioru, zakrycia twarzy lub zmiany jej wyglądu nie jest możliwe\" to jest jeden z paragrafów artykuły---> \"których rozpoznanie...lub zmiany jej wyglądu nie jest możliwe\" czyli teoretycznie nie mozna maolwac twarzy na barwy klubowe, przynajmniej calej, co innego flaga polski na czole, albo barwy pod oczami, ale cała twarz jako flaga albo barwy klubowe moga nie przejść.

2012.2.6 9:51:11

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika