Gabinet

Odpowiedzi w temacie (0)

milosz55

26.3.2017

Chcialbym otworzyc gabinet biorezonansu magnetycznego Bicom. ( terapie antynikotynowe i alergiczne ) Ukończyłem kilka kursów z zakresu medycyny naturalnej, ale nie były to kursy kwalifikacyjne. Jeden z kursów był 3 dniowym szkoleniem na aparacie Bicom . Jestem studentem, jednak moje studia w ogole nie są związane z medycyna i terapią... Czy istnieje możliwość bym taki gabinet mógł sam sobie otworzyć? Jeśli tak, na jakich warunkach? Jaki kod PKD ? Uprzejmie proszę o informację.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 19.10.2017

  Koniec gabinetów politycznych na szczeblu samorządowym

  Zmiany w ustawie o pracownikach samorządowych przewidują likwidację gabinetów politycznych funkcjonujących na szczeblu samorządowym przy wójtach (burmistrzach, prezydentach miast), starostach (...)

 • 30.6.2017

  Nowe rozwiązania w medycynie szkolnej?

  Niebawem do konsultacji publicznych trafi projekt założeń do ustawy o zdrowiu dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Minister Zdrowia zapowiedział wprowadzenie 3 elementów nowego systemu (...)

 • 28.9.2017

  Specustawa zdrowotna już obowiązuje

  Ustawa z dnia 15 września 2017 r. o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności świadczeń opieki zdrowotnej ma na celu zwiększenie środków finansowych (...)

 • 22.7.2004

  Odliczanie częściowe podatku VAT

  Prawo do częściowego tylko odliczenia podatku stanowi konsekwencję zasady, iż prawo do obniżenia kwoty podatku należnego o podatek naliczony (czy prościej - prawo do odliczenia podatku naliczonego) (...)

 • 14.9.2017

  Więcej pieniędzy na zdrowie

  Projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej przewiduje zwiększenie środków finansowych przeznaczonych (...)