e-prawnik.pl Porady prawne

kamienica

Odpowiedzi w temacie (0)

dorota-michal.janus

19.7.2012

Witam ja w sprawie mieszkania w kamienicy ,mieszkam obecnie 8 lat z mężem i córką mieliśmy umowę do końca czerwca i czekaliśmy od lipca na nową i ku naszemu zdziwieniu właścicielka przysłała wszystkim lokatorom wymówienia na opuszczenie mieszkania i dała termin do 31lipca czyli miesiąc czasu pytam sie czy miała prawo tak postąpić??dodam tylko ze kamienica była na sprzedaż i bez lokatorów maja nadzieje ze się sprzeda .... proszę o pilna odpowiedz.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Mam taki problem. Mieszkam w kamienicy, którą administruje prywatna osoba. Kamienica jest w kiepskim stanie, ma już ponad sto lat, a tymczasem administrator zupełnie się nią nie interesuje - dach (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam ja w sprawie mieszkania w kamienicy ,mieszkam obecnie 8 lat z mężem i córką mieliśmy umowę do końca czerwca i czekaliśmy od lipca na nową i ku naszemu zdziwieniu właścicielka przysłała (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Ktokolwiek może, proszę o poradę, wskazówki. Sprawa dotyczy kamienicy, której stan właścicielski jest nieuregulowany. Na ten moment Miasto jest na ostatniej prostej, żeby przed sądem przejąć (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 14 odpowiedzi)

 • Witam. Na peryferiach Warszawy znajduje się kamienica z lokatorami. W czasach PRL i kilka lat po upadku komuny zarządzało nią Zrzeszenie Prywatnych Wlascicicieli Nieruchomości. Działało to na takiej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam pytanie odnosnie remontu kamienicy, a dokladnie wymiana okien ,drzwi oraz wykonanie elewacji, kamienica mniej wiecej zostala wybudowana na pocztku 20 wieku ,w gminnej ewidencju zabytkow kamienica (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)