Kara za palenie a miejscu zabronionym.

Odpowiedzi w temacie (3)

dravic

29.11.2011

Witam! Proszę o pomoc. Chce wiedziec ile wynosi kara za pelenie papierosa np. na przystanku autobusowym, w lokalu w miejscu niedozwolonym do palenie itp?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

prawniczek Maltens

2011-11-29 10:31:46

500zł ale nie wiem czy to stała czy maxymalna kara.

slave123

2011-11-29 10:50:21

to raczej stała kara, teraz w dobie zaostrzenia zakazów palenia kary tez poszły w górę, ciekawe tylko kto ma dać karę za palenie np w sali dla inepalących, właściciel sprzeda że ktoś pali zamiast zwrócić uwage? Raczej nie...

kita32

2011-11-29 11:12:05

uhh, to całkiem sporo kasy;/

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Kara łączna czasem niekonstytucyjna

  18 kwietnia 2019 r. Trybunał Konstytucyjny rozpoznał wniosek Rzecznika Praw Obywatelskich dotyczący kary łącznej (kodeks karny).

 • Czy kara umowna podlega VAT?

  Instytucja kary umownej została uregulowana w art. 483 Kodeksu cywilnego i należy ją rozumieć jako rodzaj sankcji cywilnoprawnej zastrzeżonej na wypadek szkód powstałych w wyniku niewykoniania (...)

 • Do czego są uprawnieni inspektorzy transportu drogowego?

  Inspektorzy transportu drogowego uprawnieni są do przeprowadzania kontroli w transporcie drogowym, w tym kontroli ruchu drogowego. Inspektor transportu drogowego, podczas przeprowadzania kontroli drogowej, (...)

 • Cisza nocna - jakie są następstwa zakłócania ciszy nocnej

  Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył przykrych następstw zakłócania ciszy nocnej. Nasz spokojny sen wpływa na sprawne funkcjonowanie organizmu za dnia, dlatego (...)

 • Podejrzane praktyki Biedronki...

  Czy właściciel sieci Biedronka stosuje nieuczciwe praktyki wobec dostawców produktów spożywczych? UOKiK wszczął postępowanie w tej sprawie. Przedsiębiorcy grozi kara w wysokości (...)

NA SKÓTY