koszty postępowania sądowego

Odpowiedzi w temacie (0)

-

15.7.2004

Po 2 latach zapadł wyrok o ubezwłasnowolnieniu mojej mamy.Mama jest faktycznie pod moją opieką.Ja wniosłam sprawę i zapłaciłam ok 400 zł.Nie dostałam tego wyroku, mieszkam 500km od sądu.Mam teraz nakaz zapłacenia kosztów sprawy-412zł.Informują mnie,że specyfikacja kosztów znajduje się w wyroku.Napisałam,żeby mi ten wyrok przysłali ale bez odzewu.Chcę wiedzieć,czy od kosztów odliczyli to co już wpłaciłam.Czy mam prawo dostać ten wyrok?
(grakra8)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 23.10.2013

  Wysokość kar za klauzule niedozwolone w regulaminie

  Występowanie klauzul niedozwolonych w regulaminie sklepu, który obowiązuje także konsumenta może skutkować wszczęciem przeciwko przedsiębiorcy postępowania sądowego – na skutek pozwu o (...)

 • 29.8.2017

  Kto zapłaci świadkowi wykroczenia?

  Rząd przyjął projekt ustawy, która wprowadza jasne zasady pokrywania kosztów postępowań prowadzonych przez straż gminną lub miejską. Zmiany zagwarantują, że świadkowie w takich (...)

 • 24.2.2012

  Ile kosztuje postępowanie upadłościowe konsumenta?

  Generalnie koszty postępowania upadłościowego wobec osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej będą ponoszone według zasad ogólnych obowiązujących w postępowaniu upadłościowym (...)

 • 7.4.2009

  Moment zaliczenia kosztów procesu do kosztów uzyskania przychodów

  Wiele podmiotów gospodarczych występuje na drogę sądową o zapłatę odszkodowania od nieuczciwych kontrahentów. Wniesienie takiego powództwa wiąże się z szeregiem wydatków, m.in. z wniesieniem (...)

 • 18.11.2014

  Jak można zabezpieczyć swoje należności przed uzyskaniem wyroku?

  Wyczerpujące przeprowadzenie postępowania sądowego, w tym dokładne wyjaśnienie całej sprawy, trwa często znaczny okres czasu. Tym samym uzyskanie pozytywnego dla Nas rozstrzygnięcia może być (...)