e-prawnik.pl Porady prawne

Lombard - kto może założyć?

Odpowiedzi w temacie ()

tomko99

17.9.2012

Czy osoba wielokrotnie karana może być założycielem lub właścicielem lombardu?
Prawo te kwestię reguluje czy pozostaje ona wolna, tak jak np. otwarcie warzywniaka?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Problem z lomabrdem Witam serdecznie. Mam taki mały problem z lombardem, a mianowicie miesiąc temu wstawiłem w lombardzie laptopa, nowego zakupionego za kwotę 1700 zł i w lombardzie dostałem za (...) czytaj dalej»

  • Alimenty na dorosłe dziecko Dwa lata temu rozwiodłem się z żoną, płacę alimenty na nią i dwójkę dzieci. Na każdego po 500zl. Moja córka jest już pełnoletnia w tym roku pisała maturę, którą (...) czytaj dalej»

  • Alimenty dla rodziców Jakie są zasady ubiegania sie rodziców o alimenty od dzieci? Co w przypadku rozwiedzionych rodziców pełnoletnich dzieci? Czy o alimenty od pełnoletniego dziecka ubiegac sie (...) czytaj dalej»

  • Firma 2 współwłaścicieli Witam Jeżeli zły dział to przepraszam. Może opiszę sytuację,Jestem kompletnie zielony w sprawach Prawa. Mam 50 lat jestem z zawodu hydraulikiem i jestem na Krusie(Kasa (...) czytaj dalej»

  • o ile moge zmniejszyc alimenty na syna -mam wykształcenie zawodowe, -od 8 lat pracuje w preznej firmie ale zarobki wachaja sie miedzy 1600-2000netto/mies w zaleznosci od produktywnosci i ilosci zlecen. w (...) czytaj dalej»

  • Reklamacja butów - zwrot gotówki Witam, moja narzeczona kupiła z koncem listopada kozaki za ca. 300 pln. Po niecałym miesiącu zareklamowaliśmy je, bo skóra zaczęła się łuszczyć i pękać mimo (...) czytaj dalej»