Monitoring parkingu w bloku.

Odpowiedzi w temacie (0)

wnyk88

3.3.2020

Witam Mam nadzieje ,ze swoje pytanie zamieściłem w odpowiednim dziale. Mam następujący problem. Ktoś uszkodził mi auto na parkingu, po tym incydencie zamontowałem kamerę IP na balustradzie swojego balkonu (mieszkanie własnościowe) lnie ingerując w elewacje. Kamera jest skierowana na parking ,a w szczególności na moje auto. Dostałem wiadomość od znajomej (jest w zarządzie) ,ze ktoś złożył do zarządcy donos na mnie. Teraz czekam na pismo. Moje pytanie do was czy mogę czuć się bezpiecznie? Dodam ,ze nagranie nie jest nigdzie udostępniane. Jest tylko zapisywane na karcie SD i po 3 dniach automatycznie się nadpisuje. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • „Podstępne” parkingi przy marketach?

  Prezes UOKiK przygląda się zasadom działania parkingów przy sklepach Biedronka i Aldi. Ze skarg konsumentów wynika, że brakuje rzetelnej informacji o zasadach korzystania z parkingu, (...)

 • Trwają konsultacje wytycznych w sprawie monitoringu wizyjnego

  Do 9 września 2019 r. Europejska Rada Ochrony Danych (EROD) przyjmuje uwagi do Wytycznych 3/2019 w sprawie przetwarzania danych osobowych przez urządzenia wideo.

 • RODO a monitoring? Wskazówki dotyczące monitoringu wizyjnego

  Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych przygotowała specjalne wskazówki i wyznaczyła administratorom okres przejściowy na dostosowanie się do nowych regulacji ? koniec września 2018 r.

 • PPK od 1 lipca 2019 r.

  Zatrudniasz co najmniej 250 osób? Jeśli tak, to od 1 lipca 2019 r. zaczynasz stosować przepisy ustawy o pracowniczych planach kapitałowych (PPK).

 • UOKiK przypilnuje cen...

  Tomasz Chróstny, Prezes UOKiK, podjął decyzję o powołaniu zespołu, który przyjrzy się wzrostom cen żywności i produktów higienicznych. Pracownicy UOKiK oraz Inspekcji (...)

NA SKÓTY