nagrana rozmowa

Odpowiedzi w temacie (1)

angelika26

9.12.2010

witam... mam pytanie czy jezeli nagram rozmowe i nie poinformuje tego rozmowcy czy moge miec jakas kare??? mam nagrana rozmowe z byla tesciowa jak mi utrudnia znalezienie jej syna lecz ja nie poinformowalam i chce to pokazac przed sadem a nie chce sama sobie zaszkodzic

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Malgorzata1122

2010-12-11 16:21:15

Takie działanie jest bezprawne, jednak sąd bada okoliczności w jakich powstało i jest szansa że nie będzie za to kary. Jednakże takie nagrani jest dowodem w sprawie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Uznanie długu przez dłużnika

  W doktrynie polskiego prawa cywilnego i orzecznictwie sądowym utrwalił się podział oświadczeń w przedmiocie uznania długu na właściwe i niewłaściwe uznanie długu. Dowiedz się, na czym polega (...)

 • Regulacja połączeń wewnątrzunijnych

  Od 15 maja operatorzy zobowiązani są do stosowania nowych stawek w połączeniach zagranicznych wewnątrz Unii Europejskiej.

 • Umowa w sprawie Brexitu

  Podczas nadzwyczajnego szczytu UE przywódcy państw i rządów 27 krajów członkowskich UE, wraz z premier Wielkiej Brytanii Theresą May, zatwierdzili umowę o wystąpieniu Wielkiej (...)

 • Sprawa w Szamotułach - wyjątek czy reguła?

  Rozmowa z Radosławem Konca, radcą prawnym z kancelarii w Warszawie o postanowieniu Sądu rejonowego w Szamotułach dotyczącym odebrania matce nowo narodzonego dziecka.

 • Jak stosować RODO?

  Poznaj 10 wskazówek dla administratorów, jak stosować RODO? Wypracowano je na podstawie doświadczeń z pierwszego półrocza stodowania nowych przepisów (...)

NA SKÓTY