e-prawnik.pl Porady prawne

Nieumyślne paserstwo kara a dostanie się do policji

Odpowiedzi w temacie ()

Bartek21

9.11.2014

Witam, mam takie pytanie, niedawno zostałem oskarżony o paserstwo nieumyślne i dostałem kare 5 miesięcy pracy nieodpłatnej w wymiarze 24h w miesiącu i pokrycie kosztów sądowych. I moje pierwsze pytanie jest takie czy można zamienić jakoś tą kare nieodpłatnej pracy na karę grzywny albo mogę się jakoś ubiegać o uniewinnienie? Ponieważ jest to dla mnie duży problem, chciałbym dostać się do policji i to że byłem karany już mnie pewnie odrzuca. Mam jakąś szanse dostać się do policji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Paserstwo nieumyślne Prosze o prawna sugestie: (15.08.2004) Ktos (w tym przypadku policjant) zgubil lub skradziono mu jakis przedmiot (i wie o tym ze nie posiada go juz) Nie zglosil tego 15.11.2004 ktos (...) czytaj dalej»

  • Paserstwo jaka kara Jaka kara grozi za paserstwo, proszę o każdą opinię (borowik13) Karę za przestpstwo paserstwa umyślnego i nieumyślnego określa Kodeks Karny mjagi2 paserstwo umyślne-kodeks (...) czytaj dalej»

  • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, w (...) czytaj dalej»

  • nieumyślne paserstwo witam! pracuje w komisie z telefonami komórkowymi.Początkiem maja przyszło do mnie 2 chłopaków sprzedać telefon komórkowy a właściwie to wymienić go na inny model.Sytuacja (...) czytaj dalej»

  • Paserstwo nieumyślne Witam ! Jestem nowym użytkownikiem na tym forum i potrzebuje pomocy. Moja historia wygląda następująco: -Kupiłem na serwisie aukcyjnym uszkodzony telefon komórkowy za ok (...) czytaj dalej»