e-prawnik.pl Porady prawne

NOWE DOWODY OSOBISTE

Odpowiedzi w temacie ()

piotruu7

10.11.2010

Witam Czy jest coś wiadomo o nowych dowodach osobistych?Kiedy będzie zmiana i czy będzie ona obejmowała wszystkich?Z góry dziękuję za wiadomości

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Nowe dowody Witam Mam pytanie kiedy wchodzą w zycie nowe dowody osobiste?Cos słyszałam,że będą wielofunkcyjne czyli...?Z góry dziękuję za wszelkie informacje na ten temat Od 2011roku-zadzwoń (...) czytaj dalej»

  • nowy dowód osobisty 2013 Od dłuższego czasu było zapowiadane iż mają wejść nowe dowody osobiste, czy wiadomo już kiedy mają wejść? Czy to będzie w 2013 roku? Nie to ma mieć miejsce w roku (...) czytaj dalej»

  • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!! Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie dziecko (...) czytaj dalej»

  • Alimenty i premia Alimenty na dziecko z pierwszego malżeństwa zostały mi podniesione o 100% na podstawie zeznania rocznego PIT z roku poprzedniego .Wcześniej otrzymywałem premie od swego wcześniejszego (...) czytaj dalej»

  • Konkubinat a podzial majatku Żyjac w konkubinacie dokonywalem wielu zakupow i inwestycji, remont mieszkania konkubiny, zakupy sprzetu rtv i agd, kredyty zaciagane przez konkubine wszystko w wiekszosci (...) czytaj dalej»