e-prawnik.pl Porady prawne

Opłata za winde

Odpowiedzi w temacie (0)

kralman

1.10.2009

Proszę o informację czy decyzja o naliczenie stałej opłaty za winde na mieszkanie a nie na udział jest możliwa do podjęcia przez głosowanie członków wspólnoty? Mimo że winda należy do części wspólnej i w związku z tym takie naliczanie opłat jest niezgodne z Art. 12 ustawy o własności lokali z 24 czerwca 1994r. która reguluje udziały członków wspólnoty w pożytkach i kosztach części wspólnej.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM