e-prawnik.pl Porady prawne

PIT 2010 - odliczenie Internetu ??

Odpowiedzi w temacie ()

wanda123

5.1.2011

W grudniu 2010 została mi wystawiona faktura za Internet. Zapłaciłam za nią dzisiaj. za jaki rok podlega odliczeniu ta faktura? z góry dziękuję za odpowiedź!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • PIT 2010 - ulga za internet 2010 Ulga internetowa, a dokładnie odpis za wydatki ponoszone z tytułu użytkownika sieci Internet w lokalu będącym miejscem zamieszkania podatnika. Każdy może odpisać (...) czytaj dalej»

  • Program do pit 2010 Mam problem jak rozliczyć ulgę podatkową za internet? Na fakturze mam datę sprzedaży i wystawienia faktury grudzień 2010 natomiast w nazwie usługi dostęp do internetu 01/2011r. (...) czytaj dalej»

  • PIT 37 instrukcja !!! Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna pit 37 formularz, (...) czytaj dalej»

  • Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ?? W 2010 roku zapłaciłem za używanie internetu w sumie 1 tys. zł. Chcę skorzystać z ulgi internetowej. Czy w PIT za 2010 rok mogę odliczyć (...) czytaj dalej»

  • Zwrot kosztów za internet a ulga witam, czy jak skorzystam z ulgi na internet w rozliczeniu PIT za 2010 to otrzymam zwrot tych 750 zł?? Czy US zwraca całą kwotę poniesioną na dostęp do internetu?? (...) czytaj dalej»

  • Ulga internetowa - internet razem z telewizją cyfrową W 2010 roku kupiłam u operatora telekomunikacyjnego pakiet usług ? internet razem z telewizją cyfrową. Operator pobiera jedną opłatę za cały (...) czytaj dalej»