Podróż

Odpowiedzi w temacie (0)

Walczacybialyrycerz

5.8.2018

Witam, mam kłopot otóż zostałem oszukany przez osobę prywatną na temat wyjazdu. Zakupiłem bilety o koszcie 1000 zł bez możliwości zwrotu gdyż zostałem zapewniony przez ta osobę o hotelu mam dowód w postaci wiadomości na messengerze, za który miałem dopiero zapłacić, okazało się niedawno iż ta osoba powiedziała że nie ma dla mnie jednak miejsca. Tutaj moje pytanie czy mogę dochodzić jakiś roszczeń od tej osoby?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.12.2004

  Zagraniczne podróże służbowe żołnierzy

  Zagraniczną podróżą służbową żołnierza jest wykonywanie przez żołnierza czynności służbowych poza granicami państwa w terminie i miejscu określonych w poleceniu odbycia zagranicznej podróży (...)

 • 2.1.2003

  Sposób rozliczania delegacji krajowych (stan prawny aktualny do 31 grudnia 2002 r.)

  Podróżą służbową jest wykonywanie polecenia określonego przez pracodawcę poza miejscowością, w której znajduje się siedziba pracodawcy lub stałe miejsce pracy pracownika. Polecenie wyjazdu (...)

 • 7.12.2004

  Krajowe podróże służbowe żołnierzy

  Krajową podróżą służbową jest wykonywanie przez żołnierza czynności służbowych poza miejscowością stanowiącą siedzibę jednostki wojskowej lub wydzielonego pododdziału, w której żołnierz (...)

 • 6.6.2018

  Paszporty w nowym wydaniu

  Nowe dokumenty będą lepiej zabezpieczone, a na ich stronach znajdą się motywy graficzne związane z obchodzoną w tym roku rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. 

 • 14.12.2017

  Ustawa o imprezach turystycznych ma lepiej chronić podróżnych

  Nowe przepisy mają wdrożyć unijne regulacje oraz poprawić funkcjonujące już rozwiązania prawne, w szczególności w zakresie zabezpieczeń podróżnych przed skutkami niewypłacalności (...)