Podwyższenie alimentów od kierowcy zawodowego bez prawa kazdy

Odpowiedzi w temacie (2)

Anlini

21.9.2019

Witam. Ojciec mojego dziecka pracował jako kierowca na trasach międzynarodowych. Podczas poprzedniego postępowania sądowego o alimenty zwolnił się z pracy i twierdził, że jest bezrobotny. Po zakończeniu znowu podjął pracę. Teraz złożyłam pozew o podwyższenie alimentów po siedmiu latach i znowu twierdzi, że jest bezrobotny. Tym razem podobno zabrali mu prawo jazdy. Jeżeli faktycznie okaże się to prawdą jak się bronić? Nie mogę oprzeć się na możliwościach zarobkowych, bo przecież skoro nie ma uprawnień nie może pracować w zawodzie.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

24hprawo

2019-09-21 22:47:27

Jak najbardziej może się Pani powoływać na możliwości zarobkowe. W prawdzie pozbawiony został prawa jazdy, niemniej skoro jest w sile wieku, ma doświadczenie zawodowe, ewentualnie jakąś edukację za sobą, ma możliwość zatrudnienia, przekwalifikowania itd. Gdyby potrzebna była pomoc, zapraszam do kontaktu pod adresem prawo24h@gmail.com.

Anlini

2019-09-22 11:30:24

Dziękuję za odpowiedź. Chodzi mi głównie o to jak podejdzie sąd do jego możliwości zarobkowych. Czy będzie brał pod uwagę zarobki kierowcy tira czy raczej oprze się na najniższej krajowej?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: