Policja wmawia mnie i kolega zbrodnie.

Odpowiedzi w temacie (0)

digtus

20.3.2012

witam wszystkich mam 17 lat mieszkam zagranica od paru lat dalej mam pochodzenie Polskie i Polski paszport rodzina legalnie tu pracuje ja chodze od szkoly ostatnia klasa liceum. chce pomocy i opisac swoja sytuacje ostatniej soboty poszedlem ze znajomymi na impreze znalem tam tylko dwie osoby ( Anonim 1 i Anonim 2 ) na bylo okolo 10 osob nikt nie mial 18 lat. ktos z tego domu ukradl zloto, biale zloto o wartosci okolo 15-20 tysiecy euro ! zostalo tez skardzione 400 euro. ja i anonim dwa jeszcze nie bylismy przesluchiwani bo nas policja niezna i nie znaja imion. nic nie zrobilismy wziolem tylko 2 butelki wina z tego domu i je wypilem Anonim 1 i Anonim 2 caly czas byli obok mnie nic nie wzieli, kazdy zostal przesluchany tylko ja i anonim dwa nie. policja wbila do Anonima 1 do domu i mowili ze to on ukradl i ze kazdy dal jego imie. w najblizszym czasie ma sie rozpoczac sprawa i ma sprawe '' za kradniecie zlota itp '' mozliwe okolo 3-11 miesiecy ? ale on nic nie zrobil. no ale policja zwala to na niego, i ciagle sie go pytaja o moje imie i anonima 2 zeby zadac nam pare pytan, czy mam czekac czy sie zglosic na policje ? co ma moj kolega Anonim 1 zrobic ? jest niewinny. Dziekuje i przepraszam za moj jezyk polski

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.6.2018

  Zmiany powrotne w IPN

  Sejm błyskawicznie znowelizował ustawę o IPN. Zmiana uchyla artykuł przewidujący odpowiedzialność karną za przypisywanie polskiemu narodowi lub państwu odpowiedzialności m.in. za zbrodnie III (...)

 • 26.1.2018

  Ustawa chroniąca dobre imię Polski uchwalona

  Przyjęte przez Sejm zmiany mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu i błędnemu obarczaniu Polski i Polaków odpowiedzialnością za zbrodnie dokonane w trakcie II wojny światowej przez III Rzeszę (...)

 • 27.12.2017

  Instytut Solidarności i Męstwa

  Nowa ustawa ma na celu powołanie Instytutu Solidarności i Męstwa oraz określenie jego organizacji i zadań. Instytut ma inicjować, podejmować i wspierać działania upamiętniające i honorujące (...)

 • 20.6.2012

  Zatrzymanie - kiedy, na jak długo, jaki organ i w jakich okolicznościach może mnie zatrzymać?

  Artykuł zawiera informacje o tym z jakich powodów i na jak długo Policja może zatrzymać osobę. Czy stan nietrzeźwości może być wyłącznym powodem zatrzymania? Kiedy należy zwolnić zatrzymanego? (...)

 • 21.10.2017

  Współpraca dotycząca restytucji dóbr kultury

  Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie w sprawie współpracy dotyczącej restytucji dóbr kultury, w tym zwrotu dóbr kultury wyprowadzonych z naruszeniem prawa z terytorium (...)