pracujemy głosem, jak sobie pomagacie?

Odpowiedzi w temacie (1)

qwerty_mecenaska

18.2.2018

Nie narzekacie na problemy z głosem? Ja już czasami cierpię na zanik, chrypka to już właściwie mój znak rozpoznawczy, jakieś rady?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

GelovoxEkspert

2018-02-20 20:57:53

Dzień dobry, Konsekwencją długotrwałego mówienia i nadwyrężenia głosu może być m.in. chrypka, która przewlekle utrzymuje się najczęściej u osób posługujących się głosem zawodowo, m.in. prawników. Aby zminimalizować ryzyko wysuszenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła należy zadbać o odpowiednią ilość płynów, odpowiednią wilgotność powietrza, zadbać o prawidłową emisję głosu. Do nawilżenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła polecam również zastosować GeloVox. Jest to wyrób medyczny przeznaczony do długotrwałego nawilżania błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Podczas ssania tabletek GeloVox zostaje wytworzony kompleks hydrożelowy zawierający kwas hialuronowy. Kompleks pokrywa błonę śluzową jamy ustnej i gardła, sprzyjając regeneracji wysuszonej śluzówki oraz ochraniając podrażnione miejsca. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową: www.gelovox.pl/chrypka. W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, Ekspert marki GeloVox

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 25.4.2018

  PIT-37 - ostatni gwizdek

  Deklarację PIT-37 można wypełnić i złożyć w zasadzie w dwóch formach. Po pierwsze, w opcji tradycyjnej – czyli drukowanej na papierze i składanej osobiście we właściwym urzędzie (...)

 • 16.3.2009

  Na czym polega akredytywa?

  Akredytywy znajdują zastosowanie zarówno w obrotach krajowych jak i zagranicznych. Akredytywa gwarantuje dostawcy bezwzględne i natychmiastowe otrzymanie należności, a odbiorcy pozwala uzależnić (...)

 • 27.9.2017

  Umowa dożywocia - Na czym polega? Jak zawrzeć umowę dożywocia?

  Nasze społeczeństwo starzeje się w tempie podobnym do istniejącego w krajach wysoko rozwiniętych. Każdego roku mniej osób pracuje na emerytury coraz większej rzeszy osób nieaktywnych (...)

 • 6.2.2014

  Co dalej z samochodami z kratką?

  Od tego roku wróciła możliwość odliczenia podatku od tzw. \"samochodów z kratką\". Obecnie, na podstawie art. 86 a ust. 2 ustawy o podatku od towarów i usług (dalej: ptu), można odliczyć sobie (...)

 • 8.12.2016

  Zrzeczenie się spadku - Gdy nie chcesz po kimś dziedziczyć

  Zgodnie z obowiązującym prawem spadkowym, jeżeli spadkodawca nie pozostawił po sobie testamentu to w momencie otwarcia spadku (czyli śmierci spadkodawcy) obowiązują przepisy ustawowe dotyczące (...)