Problem z byłą teściową

Odpowiedzi w temacie (0)

wicherek91

22.7.2019

Jestem po rozwodzie 2 lata i mam 2,5 letniego syna. Mam z nim widywanie co dwa tygodnie w weekendy w jego miejscu zamieszkania czyli z matką i jej rodzicami. I tu mam taki problem że podczas wizyty moja była teściowa mi cały czas ubliża, wyzywa od różnych i ogólnie nie czuje się tam dobrze. Czy mogę gdzieś to zgłosić że mi ubliża i przeszkadza w odwiedzinach syna?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Uwaga na kary za wzmacniacze GSM!

  Wśród użytkowników telefonii komórkowej stało się popularne stosowanie wzmacniaczy sygnału, zwanych popularnie repeaterami GSM lub wzmacniaczami GSM. Mało kto jednak wie, że (...)

 • GPS Week Number Rollover - nie tylko smartfon może „zwariować”

  6 kwietnia GPS może przestać działać poprawnie. Dlaczego?

 • Nowa ustawa o VAT wciąż sprawia problemy

  Zmiany w ustawie o VAT wciąż przysparzają problemów przedsiębiorcom. Od ich wprowadzenia minęło już sporo czasu, jednak nie wszyscy zainteresowani radzą sobie z ich właściwa interpretacją. (...)

 • Uporządkuj wpisy w CEIDG

  Przedsiębiorcy, którzy mają więcej niż jeden aktywny lub zawieszony wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, powinni wiedzieć, że wiele wpisów jednego (...)

 • Skutek prawny wyburzenia lokalu

  Wygaśnięcie odrębnej własności lokalu na skutek jego zburzenia powoduje ustanie odrębnej własności drugiego lokalu, natomiast udziały w nieruchomości wspólnej, związane dotychczas z własnością (...)

NA SKÓTY