Problem z lekarzem!

Odpowiedzi w temacie (2)

xmarcela

18.10.2018

Witam, rok temu zaczęłam leczenie ortodontyczne. Wszystko szło dobrze do momentu telefonu od mojego lekarza, w którym stwierdziła, że dalej chyba nie będzie prowadzić mojego leczenia, ponieważ wydaje jej się, że będzie potrzebna operacja chirurgiczna, stwierdzila, że da mi namiary na inna przychodnie, zdejmie aparat i "żebyś tylko nie mówiła, że leczylaś się wcześniej ortodontycznie". Przy wizytach konsultacyjnych nie wspomniała nawet, że jakikolwiek poważniejszy zabieg powinien się odbyć "myślałam, że dam sobie radę". Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

MagdalenaZ1

2018-11-07 13:19:37

Prawdopodobnie Twój ortodonta popełnił jakiś duży błąd lub zrobił coś, czego nie powinien. Słowa "żebyś tylko nie mówiła, że leczyłaś się wcześniej ortodontycznie" raczej na właśnie coś takiego wskazują. Możliwe, że lekarz boi się konsekwencji, za krzywdę, którą Ci wyrządził.. Mogę Ci zaproponować poradzenia się jakiejś kancelarii, czy prawnika. Mi kiedyś pomagała kancelaria GOCAL w przypadku błędu medycznego. Chyba to jest do nich numer kontaktowy - 794 907 244

zygmuntm

2018-11-07 16:28:57

Proponuję udać się do dobrego ortodonty , opisać sytuację (najlepiej po, żeby nic nie sugerować) i zobaczyć, co powie drugi specjalista. Wtedy dowiesz się, czy coś tamten coś spartolił czy po prostu sobie nie radzi. W zależności co powie albo rozpocząć leczenie u innego specjalisty (jeśli nie ma winy u poprzedniego ortodonty), albo udać się do prawnika i wnieść pozew.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: