problem z vat24

Odpowiedzi w temacie (0)

grz1

18.6.2013

Mam podobny problem jak większość forumowiczów, proszę o pomoc co mam dalej z tym zrobić. Kupiłem samochód dostawczy od handlarza w polsce na umowę kupna sprzedaży z kolei ten gość kupił samochód z Włoch z serwisu na fakturę. Problem polega na tym, że owy handlarz nie złożył wniosku VAT24 i oczywiście nie odbiera telefonu wydaje mi się, że będzie problem bo on prawdopodobnie nie jest już tym zainteresowany. Posiadm wszystkie dokumenty tego samochodu tj: dowód rejestracyjny, świadectwo włsności, jego fakturę wystawiną przez serwis, i mją z nim umowę.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Uwaga na kary za wzmacniacze GSM!

  Wśród użytkowników telefonii komórkowej stało się popularne stosowanie wzmacniaczy sygnału, zwanych popularnie repeaterami GSM lub wzmacniaczami GSM. Mało kto jednak wie, że (...)

 • GPS Week Number Rollover - nie tylko smartfon może „zwariować”

  6 kwietnia GPS może przestać działać poprawnie. Dlaczego?

 • Nowa ustawa o VAT wciąż sprawia problemy

  Zmiany w ustawie o VAT wciąż przysparzają problemów przedsiębiorcom. Od ich wprowadzenia minęło już sporo czasu, jednak nie wszyscy zainteresowani radzą sobie z ich właściwa interpretacją. (...)

 • Uporządkuj wpisy w CEIDG

  Przedsiębiorcy, którzy mają więcej niż jeden aktywny lub zawieszony wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, powinni wiedzieć, że wiele wpisów jednego (...)

 • Skutek prawny wyburzenia lokalu

  Wygaśnięcie odrębnej własności lokalu na skutek jego zburzenia powoduje ustanie odrębnej własności drugiego lokalu, natomiast udziały w nieruchomości wspólnej, związane dotychczas z własnością (...)

NA SKÓTY