prosze o pomoc ultimo

Odpowiedzi w temacie (1)

luki00

28.1.2010

Bank sprzedal mi dlug do ultimo 1nie dostalem zadnej korespondencji ze moj dlug zostal sprzedany 2Bank nie przysylal mi zadnych ponaglen do zaplaty Dowiedzialem sie o tym dopiero od pani z firmy ultimo Zadzwonilem do banku spytac sie kiedy bank sprzedal moj dlug jaka byla kwota zadluzenia a pani w banku powiedziala ze nie moze udzielic mi zadnych informacji poniewaz oni sie ta sprawa juz nie zajmuja i mam sie kontaktowac z firmą ultimo i uzyskac informaqcje od nich prosze o jakiekolwiek porady bo nie wiem co robic

Nie znalazłeś odpowiedzi?

ex3

2010-02-01 22:10:52

Jestem w podobnej sytuacji. Chce spłacić dług. Tylko nie chce dawać kasy tym sępom z Ultimo. Pytanie. Czy mogę pójść do banku (PKO) i po prostu spłacić cały dług w całości? Czy niestety dług stał się własnością firmy ultimo i muszę teraz ugadywać z nimi? (Żądają horrendalnych odsetek. Również nie dostałem żadnego pisemka z PKO. Pozdrawiam.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1.10.2018

  Kryterium dochodowe 2018 - Kryteria dochodowe w pomocy społecznej od 1 października 2018 r.

  Rada Ministrów zaproponowała podwyżkę kryteriów dochodowych uprawniających do świadczeń z pomocy społecznej.

 • 14.5.2019

  Kogo wspiera Fundusz Sprawiedliwości?

  Fundusz Sprawiedliwości wspiera wszystkie osoby pokrzywdzone przestępstwem, osoby im najbliższe oraz świadków przestępstw. Świadczy też pomoc postpenitencjarną. 

 • 26.2.2019

  Większa pomoc de minimis w rolnictwie

  Z 15000 euro do 20000 euro w okresie trzech lat podatkowych zwiększona została pomoc de minimis dla jednego przedsiębiorstwa prowadzącego działalność w zakresie produkcji podstawowej produktów (...)

 • 22.8.2017

  Ruszają paczki żywnościowe...

  Rusza Podprogram 2017 w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. W tej edycji paczka jest większa i droższa – każdy uczestnik otrzyma 19 produktów o wartości 269 zł. 

 • 27.12.2017

  Gwarancje spłaty kredytów MŚP

  Stworzenie trwałego, systemowego instrumentu wsparcia rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw przy wykorzystaniu gwarancji spłaty kredytów, opartego na Krajowym Funduszu Gwarancyjnym to jeden (...)