e-prawnik.pl Porady prawne

prosze o pomoc ultimo

Odpowiedzi w temacie (1)

luki00

28.1.2010

Bank sprzedal mi dlug do ultimo 1nie dostalem zadnej korespondencji ze moj dlug zostal sprzedany 2Bank nie przysylal mi zadnych ponaglen do zaplaty Dowiedzialem sie o tym dopiero od pani z firmy ultimo Zadzwonilem do banku spytac sie kiedy bank sprzedal moj dlug jaka byla kwota zadluzenia a pani w banku powiedziala ze nie moze udzielic mi zadnych informacji poniewaz oni sie ta sprawa juz nie zajmuja i mam sie kontaktowac z firmą ultimo i uzyskac informaqcje od nich prosze o jakiekolwiek porady bo nie wiem co robic

Nie znalazłeś odpowiedzi?

ex3

2010-02-01 22:10:52

Jestem w podobnej sytuacji. Chce spłacić dług. Tylko nie chce dawać kasy tym sępom z Ultimo. Pytanie. Czy mogę pójść do banku (PKO) i po prostu spłacić cały dług w całości? Czy niestety dług stał się własnością firmy ultimo i muszę teraz ugadywać z nimi? (Żądają horrendalnych odsetek. Również nie dostałem żadnego pisemka z PKO. Pozdrawiam.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Czy firma ultimo może domagać się zwrotu długu skoro osoba która ją zaciągneła nie żyje a stosowne papiery o śmierci zostały wysłane do firmy Ultimo. Oni dalej ciągle piszą do tej osoby. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam pewnie nie pierwszy raz ten temat jest poruszany w 1998 roku wziolem kredyt jakis miesiac temu przyszlo pismo z szanownej firmy ultimo ze ostatnia rata niebyla zaplacona... rata wynosila jakies 140 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Serdecznie dziękuję za informacje. Nie szukam dodatkowej pracy, a jedynie staram się pomagać ludziom ZA DARMO. Pracę mam i proszę się też nie martwić o moje kompetencje. Nie pomagach w sprawach, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 6 odpowiedzi)

 • Witam otrzymałem właśnie wezwanie do zapłaty z firmy Ultimo. Sprawa wygląda następująco miałem kredyt na samochód umowa z bankiem sląskim zawarta 1996/09/05 po jakimś czasie przerwałem spłate. Sprawa (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Od chwili doręczenia masz 2 tygodnie na wniesienie ekscepcji. Ale jak rozumiem ich tu nie będzie. Na nakazie masz okreslonego wierzyciela i to do niego zgłaszasz się z propozycją ugody. czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)