Rozwód, potrzeba prawnika/Gdańsk

Odpowiedzi w temacie (1)

PanZiemniak

9.6.2019

Witajcie, niestety mam nieprzyjemność wszcząć sprawę rozwodową, ale nie wiem kompletnie jak się za to zabrać. Może znacie jakieś kancelarie prawnicze, albo znajomych dobrych prawników w rozsądnej cenie. Nie chce żeby "żona" mnie kompletnie ogołociła i zostawiła na lodzie, bez środków do życia i odseparowanego od naszego synka. pomocy

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Bolesta

2019-06-09 09:42:57

Zainteresowanych kościelnym procesem o nieważność małżeństwa, który często pozostaje w związku z cywilnym rozwodem zapraszam na mój blog oraz do zapoznania się z moją działalnością: https://rozwody-koscielne.eu/ dr Arletta Bolesta adwokat kościelny mail: a.bolesta@op.pl

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.5.2014

  Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  - Kiedy idziemy do lekarza? - Kiedy coś nas boli bądź jesteśmy chorzy. - Kiedy idziemy do prawnika? - Kiedy nie da się już nic zrobić w sprawie, termin na złożenie pisma czy podpisania ogromnej (...)

 • 24.1.2018

  Podział majątku wspólnego małżonków, rozwód i separacja

  Tylko w wyjątkowych sytuacjach sąd, orzekając rozwód, może dokonać podziału majątku, jeśli nie spowoduje to nadmiernej zwłoki w postępowaniu rozwodowym. Jeśli w skład majątku wspólnego (...)

 • 27.1.2016

  Testament - Jak sporządzić ważny testament? Kilka uwag o formie

  Rola testamentów w życiu społecznym, zwłaszcza ze względu na funkcję regulującą stosunki majątkowe, jest nie do przeceniania, dlatego ważkim problemem dla ustawodawcy pozostaje określenie (...)

 • 17.9.2018

  Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Jeśli wystawiono ci mandat drogowy, a masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie, pamiętaj, że jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób (...)

 • 25.2.2010

  Pierwszy ogólnopolski system oceny prawników

  W sieci pojawił się właśnie pierwszy w Polsce system oceny prawników. Polega on na możliwości wystawiania prawnikom ocen i komentarzy. Część prawników jest jednak sceptycznie nastawionych (...)