e-prawnik.pl Porady prawne

Samowola budowlana - legalizacja

Odpowiedzi w temacie (0)

pawcioL

23.12.2010

Witam, czy ta ustawa umożliwiająca zalegalizowanie do końca tego roku samowoli budowlanej dotyczy tylko kompletnej budowy całego domu czy może też obejmuje poszerzenie pokoju w istniejącym budynku?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Dzień Dobry, Jestem w trakcie pisania pracy na temat samowoli budowlanej i szukam czasopism i publikacji związanych z tym tematem. Właśnie zakończyłem pisanie pierwszego rozdziału wykorzystując (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • przejazdem przez Kraków, stolice południa, zobaczyłem coś co mnie tak w oczy zakuło że aż strach. Reklama w okolicy rodna grunwaldzkiego bodajże, przy ulicy konopnickiej jakoś chyba. mam pytanie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • a ja popieram własnie, ale tylko maryśki zadnego innego syfu. pozatym opodatkowac, i pozwolic hodowac własne drzewka, wtedy bedzie spokój, bo kazdy bedzie palil to co sam sobie wyhoduje, handle spadnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 4 odpowiedzi)

 • witam! sprawa jest trochę skomplikowana mam nadzieję, że ktoś pomoże 21 lat temu budowaliśmy z mężem dom, na planie mamy dach jednospadowy, lecz mój ś.p. teść budując dom wpadł na pomysł (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 8 odpowiedzi)

 • Witam, Przedstawie sytuacje - wątpliwości na końcu:) Adaptacja strychu na cele mieszkaniowe w kamienicy której właścicielem i administratorem jest prywatna firma. Adaptacje przeprowadziła równiez (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)