Światło z czujnikiem ruchu zamontowane na klatce schodowej, włącza się, gdy poruszam się po mieszkaniu.

Odpowiedzi w temacie (0)

g_k76

15.5.2018

Szanowni Państwo! Na klatce schodowej przy moich drzwiach wejściowych zamontowano bardzo jaskrawe światło z czujnikiem ruchu. Czujnik ruchu włącza światło, gdy chodzę po mieszkaniu. Czy jest to zgodne z prawem? Czy nie narusza to mojej prywatności etc.? W wypadku gdy nie jest to zgodne z prawem proszę o pomoc i sugestie dotyczące dalszego postępowania. Posiadam spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, jestem członkiem spółdzielni. Z poważaniem, Grzegorz

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 29.4.2017

  Zasiedzenie - Kiedy można stać się właścicielem przez zasiedzenie?

  Zasiedzenie to jedna z form nabycia własności rzeczy poprzez jej długotrwałe, faktyczne posiadanie. W drodze zasiedzenia można nabyć własność każdej nieruchomości (gruntowej, budynkowej i lokalowej) (...)

 • 9.6.2018

  Błyskawiczne pociągi?

  Projekt nowelizacji rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie ogólnych warunków prowadzenia ruchu kolejowego i sygnalizacji zakłada umożliwienie prowadzenia ruchu kolejowego w Polsce (...)

 • 8.12.2004

  Czas pracy w ruchu ciągłym

  Ruch ciągły to sytuacja w której mamy do czynienia ze stosowaniem takiej organizacji czasu pracy, która zapewnia nieprzerwany przebieg procesu pracy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, także (...)

 • 27.6.2017

  Przed wakacjami - zabezpiecz mieszkanie

  Przed wakacjami różne instytucje - w ramachswojej właściwości - informują o ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa, praw i obowiązków konsumentów przed rozpoczęciem (...)

 • 30.5.2017

  Będą wyświetlacze czasu na sygnalizatorach świetlnych

  Zarządcy ruchu będą mogli instalować wyświetlacze odmierzające czas do zmiany świateł. Taką zmianę przewiduje podpisane przez ministra Mariusza Błaszczaka oraz Andrzeja Adamczyka, ministra infrastruktury (...)