Szef wymaga odemnie abym za swoje pieniądze kupił sobie ubrania robocze.

Odpowiedzi w temacie (0)

lewari

13.3.2018

Witam mam pewien problem a mianowicie tak jak w temacie szef wymaga od mojej osoby abym sobie sam kupił buty robocze te z ( Wzmacnianymi czubami) ja odmówiłem tego, ponieważ myślę, że to jego obowiązek. Pytanie się nasuwa czy mam rację ? Jak się przed tym obronić czy mu wytłumaczyć ? Jakiś paragraf ? Podpunkt w kodeksie pracy czy coś w tym stylu ? Pracuje już jako magazynier kilka lat mam umowe o prace na cały etat czas nieokreślony. Na magazynie gdzie pracuje jest temperetura wachająca się od 2 do 4 stopni na plusie. Mianowicie jest to skup pieczarek. Prosze o pomoc z góry dziękuje. Jeżeli to nie ten dział to proszę o przeniesienie. Dziękuję.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 9.5.2018

  Czy ubrania dla dzieci są bezpieczne?

  Inspekcja Handlowa sprawdziła 330 partii ubrań dla dzieci. Kontrolerzy zakwestionowali ponad 38% odzieży. Powodem były głównie za długie sznurki, które mogły zagrażać życiu lub (...)

 • 21.12.2017

  Czy członek zarządu odpowiada za długi spółki z o.o.?

  Znajomy poprosił mnie, abym został członkiem zarządu prowadzonej przez niego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, czy jako członek zarządu będę odpowiadał za długi spółki?

 • 21.12.2017

  Policjanci z kamerkami...

  Uruchamiono pilotażowy program kamer na policyjnych mundurach.  Kamery będą testowane w garnizonach: stołecznym, podlaskim i dolnośląskim.

 • 27.9.2017

  Umowa dożywocia - Na czym polega? Jak zawrzeć umowę dożywocia?

  Nasze społeczeństwo starzeje się w tempie podobnym do istniejącego w krajach wysoko rozwiniętych. Każdego roku mniej osób pracuje na emerytury coraz większej rzeszy osób nieaktywnych (...)

 • 8.12.2016

  Zrzeczenie się spadku - Gdy nie chcesz po kimś dziedziczyć

  Zgodnie z obowiązującym prawem spadkowym, jeżeli spadkodawca nie pozostawił po sobie testamentu to w momencie otwarcia spadku (czyli śmierci spadkodawcy) obowiązują przepisy ustawowe dotyczące (...)