Towar nie zgodny z zamowienien

Odpowiedzi w temacie (0)

Bak111

4.11.2018

Witam zamówień kurierem maskę samochodowa, używana od osoby prywatnej. Maska mialabyc bez odprysków w dobrym stanie jak pokazano na zdjeciu. Okazalo sie że jest inaczej.. maska przyszła kurier wzia pobranie po czym ja sprawdzilem. Miała liczne zarysowania i odpryski. Protokul nie obowiązywał ubezpieczenia ponieważ opakowanie bylo nie naruszone. Sprzedawca zgodził się na odesłanie ale co z kosztami wysyłki? Zapłaciłem za jedną wysyłkę ale za fakt że towar był nie zgodny z opisem dlaczego mam płacić za jej odeslanie? Co teraz...

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1.1.2014

  VAT 2014 r. Towary używane

  Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami dostawa towarów używanych była zwolniona z opodatkowania podatkiem od towarów i usług pod warunkiem że w stosunku do tych towarów nie przysługiwało (...)

 • 12.5.2017

  Zwrot VAT - Zasady zwrotu VAT

  W systemie podatku od towarów i usług (VAT) prawo uzyskania zwrotu nadwyżki podatku naliczonego nad należnym jest cechą umożliwiającą realizację zasady neutralności tego podatku dla podatnika (...)

 • 24.1.2014

  Zgodność towaru z umową

  Za niezgodność towaru z umową odpowiada sprzedawca. Zasady tej odpowiedzialności reguluje ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej implementująca do polskiego prawa unijną (...)

 • 18.6.2013

  Faktura korygująca, nota korygująca, duplikat faktury kiedy wystawiać?

  Faktury korygujące (zwane powszechnie „korektami”) oraz noty korygujące wystawiane są w sytuacjach, które wymagają poprawy zapisów dokonanych fakturami VAT. Rodzaj „korekty” (...)

 • 2.1.2014

  VAT 2014. Zmiany w podatku od towarów i usług.

  Z dniem 1 stycznia 2014 r. weszła w życie nowelizacja przepisów ustawy o podatku od towarów i usług.