Umowa o grę w karty - łamanie prawa w Polsce

Odpowiedzi w temacie (0)

bartekslask

10.1.2015

Witam, około roku temu podpisałem umowę którą załączę poniżej. Nakłania ona do gry w pokera internetowego pod okiem drugiej strony umowy, osoby która jest trenerem. Zastanawiam się nad mocą prawną tejże umowy jak i realnych konsekwencjach jej zerwania. Czy umowa nakłaniająca do łamania prawa ma moc prawną w Polsce? Czy gdzieś tutaj może być haczyk? Nigdzie nie pisze do konca, o co tak własciwie chodzi. Ale nie istnieje żaden namacalny sposób na wywiązywanie się z niej. Jedynym, co tak naprawdę jest tutaj problemem w mojej opinii, to puknt w którym zgadzam się na opłątę w wysokosci 10 tys dolarów w przypadku jak którakolwiek ze stron będzie chciała zerwać współpracę. Druga strona niezobowiązuje się do założeń. A mnie i rodzinie konsekwencje podpisania jej spędziły już wystarczająco sen z powiek. Co robić? Załączam kopię umowy. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d48c0c4f95e90c2a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe2d81387e50e9e9.html Do osoby drugiej nie został nigdy wysłany film z moim dowodem, oboje posiadamy po skanie umowy na której widnieje podpis drugiej osoby

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 18.9.2018

  Umowa zlecenie - Co musisz wiedzieć o umowie zlecenie

  Z tego tekstu dowiesz się, czym umowa zlecenie różni się od umowy o dzieło. Czy zlecenie obejmuje wyłącznie dokonywanie czynności prawnych? Czy w każdym czasie możesz wypowiedzieć umowę (...)

 • 26.3.2008

  Spółka komandytowa - Zasady funkcjonowania spółki komandytowej

  Jeżeli posiadasz czas, umiejętności oraz pomysł na zrealizowanie danego przedsięwzięcia a Twój znajomy posiada kapitał który chciałby korzystnie ulokować to wówczas możecie (...)

 • 11.2.2015

  Karta podatkowa 2015

  Jak zmieniają się stawki karty podatkowej i ile wyniosą w 2015 roku? Jak wybrać tą metodę opodatkowania zamiast ogólnych zasad opodatkowania na podstawie skali podatkowej?

 • 9.10.2018

  Ewidencja czasu pracy - jak prowadzić ewidencję czasu pracy?

  Zgodnie z Kodeksem pracy, czas pracy jest to czas, w którym pracownik pozostaje w dyspozycji pracodawcy w zakładzie pracy lub w innym miejscu wyznaczonym do wykonywania pracy. Systemy i rozkłady (...)

 • 18.10.2017

  Emerytury dla obywateli Ukrainy?

  Dzięki postanowieniom umowy o zabezpieczeniu społecznym możliwe jest transferowanie świadczeń dla świadczeniobiorców mieszkających w Polsce, na ich rachunki bankowe. Inną zasadą, (...)