Używanie telefonu na terenie poczty zakazane czy nie?

Odpowiedzi w temacie (1)

qwer09

4.7.2012

Dziendobry. Tak się zastanawiam, czy użwanie telefonu na terenie poczty polskiej w celu rozmowy jest zabronione tak jak mówią nalepki czy też nie. Ponieważ cały czas spotykam się z łamaniem tego przepisu i brakiem reakcji ze strony poczty polskiej.
Czy w takim razie poczta ma prawo stosować ten zakaz skoro go ine przestrzega, czy to moze tylko straszak taki?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

kaludia

2012-07-05 09:20:10

jest w każdej poczcie taki zakaz, ale faktycznie nigy nie widziałem żeby ktoś się tego trzymał, aż sobie sprawdze jaki to art., bo na naklejkach jest to nadrukowane.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 8.11.2019

  PPK i dane pracownika

  Pracodawca w związku z obowiązkiem zawarcia umowy o prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych z wybraną instytucją finansową, musi jej przekazać numer telefonu i adres (...)

 • 21.11.2018

  Dane inspektora ochrony danych powinny być łatwo dostępne

  Przetwarzający dane osobowe muszą wyznaczyć inspektora ochrony danych (IOD) oraz powiadomić o tym fakcie Prezesa UODO. Podmiot, który wyznaczył inspektora ochrony danych, powinien (...)

 • 14.10.2019

  Amazon nie musi podawać numeru telefonu?

  Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wyjaśnił, iż platforma handlu elektronicznego taka jak Amazon nie jest zobowiązana w każdym wypadku do udostępnienia konsumentowi numeru telefonu przed (...)

 • 24.7.2019

  Blokowanie skradzionych telefonów komórkowych

  Dowiedz się, jak zablokować numer IMEI skradzionego telefonu komórkowego, jak odblokować numer IMEI odnalezionego telefonu komórkowego i jak zminimalizować ryzyko kupna kradzionego telefonu?

 • 15.7.2017

  Kara za niepłacenie abonamentu RTV

  Ustawa o opłatach abonamentowych już przewiduje dość wysokie kary za nieopłacenie odbiornika radiowego czy telewizyjnego.