Wczasy pod gruszą

Odpowiedzi w temacie (0)

oleńka

11.10.2010

Wczasy pod gruszą Witam! W mojej pracy koleżanka udowodniła, że źle jest skonstruowany zakładowy regulamin prcay odnośnie przyznawania wczasów pod gruszą. Widniał tam zapis, że wczasy pod gruszą mogą otrzymywać tylko i wyłącznie pracownicy, którzy przepracowali rok w firmie, jednak koleżanka udowodniła, że jest to nierówne traktowanie pracowników i w związku z tym przyznano Jej i innym pracownikom zatrudnionym poniżej roku wczsy pod gruszą w zeszłym tygodniu. Obecnie firma pracuje nad zmianą zapisów. Tak się skałada, że ja rówież nie dostałam takiego świadczenia trzy lata temu, ponieważ nie przepracowałam roku. Regulamin był taki sam, więc mam pytanie, czy po tylu latach mam równiez prawo do upomnienia się o wczasy pod gruszą? Czuję się poszkodowana... Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Wczasy pod gruszą - co kryje się pod tym pojęciem?

  Pracodawca w ramach działalności socjalnej może pomóc pracownikom, ich rodzinom, a także emerytom i rencistom, którzy kiedyś pracowali w danej firmie, w zorganizowaniu wypoczynku. Jest (...)

 • Jak bezpiecznie wyjechać na wakacje?

  W Polsce istnieje około kilka tysięcy biur podróży - od niewielkich agencji, biur oferujących pokoje gościnne czy wczasy rodzinne po wielkie firmy, których sieć sprzedaży obejmuje dziesiątki (...)

 • Wakacje bez problemów

  Rozbieżności między ofertą biur podróży a faktycznym standardem usług czy zmiana godzin lotów – takie sygnały wpływają do UOKiK. Przypominamy: w przypadku nieprawidłowości (...)

 • Kilka rad na wakacje...

  Z jednej strony wakacyjny wyjazd to świetna sprawa. Z drugiej – to masa spraw, z którymi musimy się uwinąć zanim ruszymy. Robimy wszystko, żebyście musieli się skupiać tylko na tym (...)

 • Przetwarzanie danych w miejscu pracy

  Niniejszy artykuł uwzględnia zmiany wynikające z postanowień ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oraz nowelizacji Kodeksu pracy wprowadzonej ustawą z 10 maja 2018 r. o ochronie (...)

NA SKÓTY