Wymeldowanie się i co potem ?

Odpowiedzi w temacie (0)

Dosiaa

6.7.2018

Witam mam na imię Dominika i mam 19 lat :) Mój ojciec jak pracował jeszcze w wojsku dostał mieszkanie od wojska, później przestał płacić ( kilka lat już nie płaci ) , gdy skończyłam tylko 18 lat dostałam pierwszy list z długiem za mieszkanie :/ Z chłopakiem pojechałam do AMW i dowiedzieliśmy się że jest to dług wspólny podzielony na 3 osoby, czyli jak ja na przykład spłacę to moja mamaa i ojciec już nie muszą bo to zostało to spłacone ( licząc tylko od dnia gdy skończyłam 18 lat, ponieważ dostałam pierwszy list ). Wczoraj postanowiłam się wymeldować, ponieważ nie chcę już żeby do mnie przychodziły listy z zadłużeniem za mieszkanie. Moje pytanie brzmi : 1. Wymeldowałam się, czy dług mi zniknie ? ( ze względu na to że to dług wspólny, nie każdego z osobna ) Z góry dziękuję :)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 6.9.2017

  Obowiązek meldunkowy pozostaje

  Pozostawiając obowiązek meldunkowy, zaproponowano istotne uproszczenia przy jego realizacji – od 1 stycznia 2018 r. przewidziano możliwość elektronicznego meldunku, czyli bez konieczności (...)

 • 24.9.2013

  Czym jest zameldowanie i wymeldowanie? Przesłanki i zasady realizacji obowiązku meldunkowego

  Każda osoba przebywająca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest obowiązana zameldować się w miejscu pobytu stałego lub czasowego trwającego ponad 3 miesiące najpóźniej w 30. dniu, (...)

 • 17.10.2017

  Jak zarejestrować zgon?

  Zgon osoby należy zgłosić w terminie: 3 dni od sporządzenia karty zgonu albo 24 godziny od zgonu, jeżeli zgon nastąpił na skutek choroby zakaźnej. Zgon zgłasza się kierownikowi (...)

 • 3.8.2011

  Obowiązek meldunkowy

  Obowiązek meldunkowy jest obowiązkiem administracyjnym. Nie ma związku z prawem do nieruchomości, pod adresem której nastąpiło zameldowanie. Każda osoba powinna mieć jedno miejsce zameldowania (...)

 • 25.4.2018

  Ustawa 447 przyjęta przez Izbę Reprezentantów USA

  We wtorek podczas posiedzenia Izby Reprezentantów USA przyjęto tzw. ustawę s. 447, dotyczącą żydowskich roszczeń majątkowych.