wyprzedzanie na przejsciu rowerowym

Odpowiedzi w temacie (1)

dravic

29.5.2012

Wyprzedzanie na przejazdach dla rowerzystów lub bezpośrednio przed nimi tak samo jak wyprzedzanie na przejsciu dla pieszych to nei tylko mandat ale też pkt karne prawda? Pytam bo jeden pajac zajechał mi drogę, miałem bliskie spotkanie z drzewem, a policja dała mu tylko mandat, bez pkt....

Nie znalazłeś odpowiedzi?

kaludia

2012-05-30 09:57:56

art. 27 ust. 4 200zł, żadnych punktów nie ma i za rower i za pieszego.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

  • 8.7.2018

    Przygotuj się na wakacje

    Planujesz wakacje, zwłaszcza za granicą? Sprawdź, o czym warto pamiętać, aby zebrać tylko przyjemne wspomnienia.