Forum prawne

Zamachowiec Brunon K. 2012

Pan Brunon K. mimo tego co kilku oszołomów stara się teraz wmówić nie jest próbą rządu na zakamuflowanie tego co dzieje się z polską gospodarką. To tylko człowiek sfrustrowany na rząd i dodatkowo zapewne w pewnym stopniu chory psychicznie, ale kto w dzisiejszych czasach jest normalny. Apatyczny polak który przyjmie wszystko bez mrugnięcia okiem? Nie pochwalam zabijania, ale rozumiem że w dzisiejszej polsce można się szybko sfrustrować i zatracić w zaciekłości, własnej żółci. Jeżeli ma się do tego xenofobiczne i rasistowskie podejście do życia tym bardziej.

Tak czy inaczej, nie Brunon K. nie był pionkiem Tuska, ani kogokolwiek innego. Brunon K., wykładowca Uniwersytetu Rolniczego, był wkurzony na świnie przy korycie, i postanowił urządzić świnio-bicie. Trudno się dziwić świnią, że są złe, zaraz pewnie zaostrzą jakieś prawo, tak żeby w naszym folwarku zwierzęcym świni już nic nie groziło.

2012.11.21 9:29:14

Odpowiedzi w temacie: Zamachowiec Brunon K. 2012 (2)

Jestem ciekawy wyroku sądu w tej sprawie.
Jestem ciekaw czy PiS nie stwierdzą że jest to wina obecnego rządu, i nie chodzi o to że jestem zwolennikiem PO, tylko oto czy ten karzeł znowu coś spróbuje ugrać na tym co się dzieje.

2012.11.22 10:27:34

Jestem ciekawy wyroku sądu w tej sprawie.
Jestem ciekaw czy PiS nie stwierdzą że jest to wina obecnego rządu, i nie chodzi o to że jestem zwolenniczką PO, tylko oto czy ten karzeł znowu coś spróbuje ugrać na tym co się dzieje.

2012.11.22 10:27:44

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika