zawieszenie kary więziennej za spowodowanie wypadku drogowego

Odpowiedzi w temacie (1)

kot1961alina

24.11.2015

W marcu 2014 roku zpowodowałem wypadek drogowy jedyny poszkodowany byłem ja. Obecnie zostałem aresztowany wyrokiem sądu na 18 miesięcy, spodziewam się dziecka żona jest w siódmym miesiącu ciąży, czy jest możliwość zmienić na zawieszenie wyroku w tej sytuacji gdyż jestem niezbędny w domu, zaopiekować się żona i przyszłym dzieckiem. Od tamtej pory zmieniłem się bardzo, przestałem nadużywać alkoholu. Jaką mam możliwość odwołać się od wyroku, zaopiekować się rodziną.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

simlar

2016-11-21 20:13:00

Pewnie można się od tego jakoś odwołać, napisać konkretne pismo poparte argumentami. Nie wiem skąd jesteś, jeżeli masz nie daleko do Warszawy, to polecam Ci adwokatów z tej kancelarii http://jstkancelaria.pl Twoja sprawa wydaje mi się w gestii adwokata Emila Jedlińskiego. On się specjalizuje w takich sprawach, musiałbyś się go poradzić co w takiej sytuacji można zrobić. W każdym razie powodzenia, swoją drogą to głupie żeby iść do więzienia za wypadek, no chyba że byłeś pod wpływem, to zmienia postać rzeczy :P

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 17.9.2018

  Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Jeśli wystawiono ci mandat drogowy, a masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie, pamiętaj, że jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób (...)

 • 9.6.2018

  Zawieszenie działalności gospodarczej przez przedsiębiorców wpisanych do CEIDG

  Od 30 kwietnia 2018 r. każdy przedsiębiorca wpisany do CEIDG ma możliwość zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej bezterminowo lub też na dowolny wskazany okres. 

 • 21.1.2005

  Czy i kiedy możliwe jest zawieszenie świadczenia wypłacanego z FUS?

  Generalnie prawo do emerytur i rent może ulec zawieszeniu. Istnieje jednak kilka wyjątków, chodzi konkretnie o emerytów, którzy ukończyli 60 lat (kobiety) lub 65 lat (mężczyźni. W ich przypadku (...)

 • 29.4.2018

  Nowy system kształcenia kadr Służby Więziennej

  Ustawa przewiduje zmianę systemu naboru oraz szkolenia i doskonalenia zawodowego funkcjonariuszy Służby Więziennej oraz utworzenie uczelni Służby Więziennej, która będzie kształcić przyszłe (...)

 • 25.3.2017

  Większa ochrona małoletnich

  Wyższe kary za przestępstwa wobec dzieci oraz kary za brak reakcji na najcięższe przestępstwa popełniane wobec dzieci wkrótce staną się faktem. Parlamentarzyści nie mieli wątpliwości, (...)