Zdjęcie [włosy] dowód osobisty

Odpowiedzi w temacie (1)

Verico08

9.6.2010

Witam serdecznie. Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą - czy mogliby Państwo udzielić mi odpowiedzi na jedno pytanie związane ze zdjęciem do dowodu osobistego? Otóż chciałbym zapytać o to, czy nie będzie problemów, jeśli do wniosku dołączę zdjęcie z włosami na żelu? Na co dzień tak chodzę, takie też zostało wywołane u fotografa. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Dudix86

2010-06-10 23:18:18

W fotografii do dowodu osobistego najważniejszy jest WIZERUNEK TWARZY. W związku z powyższym może Pan/i z żelować / obciąć/ przefarbować/ zgolić włosy. Pozdrawiam

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 25.11.2018

  Dowód osobisty dla dziecka

  Jeśli rodzic chce wyjechać z dzieckiem za granicę, na przykład do innego państwa Unii Europejskiej, powinien wyrobić dla dziecka dowód osobisty. Dowód osobisty dla dziecka jest potrzebny, (...)

 • 20.11.2017

  Dowód osobisty - czyli co?

  Dowód osobisty to dokument, który pozwala potwierdzić twoją tożsamość oraz polskie obywatelstwo. Każdy pełnoletni obywatel, który mieszka w Polsce, musi mieć dowód osobisty. (...)

 • 21.7.2018

  E-dowody już niedługo

  Według projektu, od marca 2019 r. rozpocznie się wydawanie nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną.

 • 3.2.2015

  Nowe dowody osobiste od marca 2015 roku

  Od 1 marca 2015 roku zmieni się wygląd dowodó osobistych - zabraknie m.in. adresu zameldowania oraz podpisu posiadacza. Fotografia będzie musiała spełnić takie same wymogi jak zdjęcie paszportowe. (...)

 • 31.5.2013

  Wymiana dowodu osobistego

  Dowód osobisty należy wymienić na nowy, gdy zmieniły się dane na nim uwzględnione (np. nazwisko po ślubie) lub też skończyła się data ważności starego dokumentu. Więcej szczegółów (...)