e-prawnik.pl Porady prawne

Ziemia rolna w granicach miasta

Odpowiedzi w temacie (0)

7777Michal

7.4.2021

Witam, posiadam ziemię rolną w granicach miasta . Rok temu powstał plan zagospodarowania przestrzennego zmieniający cały obszar ziemi w teren zieleni. Wcześniej ziemia nie miała żadnego uchwalonego planu mogłem wystąpić o warunki zabudowy lub zgłoszenie budynku do 35 m. Czy w chwili obecnej mogę starać się o odszkodowanie od gminy od uchwalonego planu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • jak napisać wniosek o odszkodowanie do urzedu miasta . przez moja dzialke przeplywa row zwany takze potokiem . wylot tego rowu do ktorego podlaczono deszczowke z wiekszosci miasta powoduje znaczne szkody (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W przypadku prostych błędów pisarskich należy skierować wnioisek o sprostowanie postanowienia, nie znam zaś bliżej kwesti zmiany przeznaczenia gruntu, czy jest to pomyłka czy merytoryczne rozstrzygnięcie. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Mój dziadek otrzymał podczas refomy rolnej ziemię i las. Po jego śmierci zajmowała sie tym babcia. kiedy zmarła babcia gospodarką zajmował się jej syn który też zmarł. Aktualnie pozostało (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam podobne pytanie zmarł mój brat, który nie miał żony, jego syn zmarł ma jedynie wnuczkę 19-letnią. Chciałam się dowiedzieć czy coś należy mi się czy tylko wnuczce. Brak testamentu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 5 odpowiedzi)

 • Witam! Mam takie bardzo krótkie pytanie. może ktoś z Was miał podobny problem. Otrzymałem działkę w spadku po dziadkach. jest to działka rolna z warunkiem zabudowy. Czy ja mogę na takiej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)