Forum prawne (strona 180)

Jestem zameldowana a nie pozwalają mieszkać.

Mam, problem po rodzicach zostało mieszknie spółdzielcze jestem tam zameldowna z siostrą, mieszkałam tam lecz reszta rodzeństwa mi bardzo dokuczala iż nie lubi mojego męża doprowadzili do takiej ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.25 17:57:51

zakup samochodu, niesprawna klimatyzacja, rękojmia

Witam
W dniu 6.02.2016 r. zakupiłem w komisie u pewnego znanego dealera samochodów osobowych w Polsce używaną 3,5 letnią skodę(dealer prowadzi również komis). Jako że teraz w maju zrobiło się ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.25 17:35:11

Rejestracja auta - akcyza

Witam

Kupiłem samochód sprowadzony z Niemiec, wszystko przetłumaczone, opłacone, oprócz akcyzy póki co. Sprzedawca powiedział, że złożył wniosek o akcyzę lecz trzeba poczekać i dośle drogą ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.25 15:50:9

Grozby poprzez sms jak również telefoniczne

[cytat]

Dzień dobry chciałbym zapytać o poradę ponieważ osoba która jest tematem tej rozmowy sama nie może tego zrobić bo jest przerażona i pełna niestety wstydu.
A mianowicie chodzi o to ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.25 12:59:8

la bonne quantité adidas nmd r1 soldes

The Altra Supérieur 2,0 upper. AvailabilityIf vous voulez prendre le Trail Sabino, ? la fois masculin et la version des femmes sont actuellement disponibles ? partir de la Wilderness Courir Société. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.25 12:5:33

Voici votre premier regard sur adidas superstar blanche femme

Voici votre premier regard sur adidas superstar blanche femme la Adidas lava.in un monde de coloris vifs, cette derni?re série qui se passe réellement ? se démarquer pour une raison compl?tement différente. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.24 11:22:12

Zwolnienie z opłat za pozew - zadośćuczynienie

Dzień dobry,
w wezwaniu sąd wskazał braki, jakie musi Pan uzupełnić i to nich trzeba się skupić. W piśmie przewodnim trzeba też wskazać strony, adres sądu, sygnaturę akt.
Pozdrawiam,
adwokat ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.24 10:55:51

Schody wykonane nie zgodnie z umową oraz projektem.

Witam

Mam problem z wykonawcą, dokładnie pseudo stolarz, który wykonał mi schody.
Dwa lata temu jak się wprowadzałem do domu podpisałem umowę oraz zaakceptowałem projekt schodów.
Umówiłem ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.24 10:40:31

alimenty plus jeszcze opłata rachunków

Dzień dobry,
przy ustalaniu alimentów sąd powinien wziąć pod potrzeby uprawnionych oraz możliwości zarobkowe zobowiązanych. Po zapoznaniu się z Pana opisem można uznać, że jak najbardziej ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.24 9:45:58

Art 212 par 2

Witam
Od jakiegoś czasu toczy się przeciwko mnie sprawa karna z art 212 par.2 KK W tej sprawie oskarżonych jest jeszcze 5 osób. Oczywiście jestem niewinny i sąd zapewne przyzna mi rację w związku ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.23 18:1:50

MOBBING

Witam,
szukam dobrego adwokata w sprawie o mobbing z Krakowa. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.23 16:17:15

Nie zrealizowanie zamówienia

Witam,
Proszę o pomoc. Jakie grożą mi konsekwencje za nie zrealizowanie zamówienia publicznego? Złożyłem ofertę była ona najkorzystniejsza. Otrzymałem zamówienie na wykonanie oferowanych komponentów. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.23 13:53:58

zwrot kaucji za wynajmowane mieszkanie

Dzień dobry,
kaucja zabezpiecza konkretne roszczenia. W Państwa sytuacji prawdopodobnie będzie można dochodzić jej zwrotu, ale aby móc to stwierdzić na 100 % trzeba się zapoznać z umową i całą ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.23 11:5:12

Parfaitement sur adidas zx flux weave cette itération

La sangle semble avoir une finition brillante pour plus de profondeur qui est une belle addition. La plus grosse sortie de 2, gazelles adidas soldes est réglé pour réapprovisionner ce vendredi ? vol ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.23 11:1:4

Anulowanie zamówienia

Następnie dostałem meila po zapytaniu dlaczego móje zamówienie zostało anulowane..

Witamy,

Przepraszamy za zaistniałą sytuacje, natomiast w wyniku błędu systemu, została naliczona błędna ... Zobacz wątek

3 odpowiedzi

2016.6.22 17:23:2

czy jeżeli wyrok w zawieszeniu skączył mi się już rok temu to czy widnieje jeszcze w krk

czy jeżeli wyrok w zawieszeniu skączył mi się już rok temu to czy widnieje jeszcze w krk ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.22 16:8:11

Korzystny sposób wypowiedzenia umowy

Witam.

Wykupiłem karnet (drogą elektroniczną) w siłowni na 3-miesiące, ważny w dniach 2016-06-21 - 2016-09-18 za kwotę 134,50 zł. Okazało się, że otrzymałem pracę w zupełnie innym mieście ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.22 15:10:23

Witam !!! niech ktoś mi powie co mam zrobić !!!

Witam Serdecznie !!!

Ostatnio zadzwonil do mnie moj byly facet z ktorym nie jestem juz 5lat. po nie udanym zwiazku pozostalo nam dziecko ktore wychowuje ojciec. prawa do dziecka jestem pozbawiona ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.6.22 5:6:16

Eksmisja osoby powyżej 75 r. życia

No i e-prawnik nie zna odpowiedzi... ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.21 20:42:51

Udział w pobiciu, obrona.

Dzień dobry,
najważniejsze to zgłosić najpóźniej na najbliższej rozprawie niezbędne wnioski dowodowe. Do poniedziałku, wbrew pozorom, zostało jeszcze sporo czasu, więc warto skorzystać z usług ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.21 18:46:20

Roślinność wzdłuż działki

Witam,

Mieszkam na nowym osiedlu, gdzie jeszcze nie ma dróg asfaltowych i chciałabym się dowiedzieć jak jest z sadzeniem kwiatków czy innej roślinności na takich drogach wzdłuż działki. Chodzi ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.21 17:31:46

adidas zx flux homme pas cher tandis que l'autre détient

La commence par une teinte bleu glacial, qui transitions dans une nuance tan qui arr?te ? les lacets. La version comprendra des chaussures, des montres et des v?tements, avec la réédition de la rivalité ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.21 10:30:53

Konto osobiste

Witam,
Pytanie dotyczy konta bankowego, otóż jeżeli założyłem konto osobiste przez internet w T-mobile. Dostałem powiadomienie na meila, że karta i dokumenty do podpisania zostały wysłane kurierem. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.20 22:51:41

czy na umowie na zastępstwo przysługują wczasy po grusza?

Jesli mam umowe na czas zastepstwa czy naleza mi sie wczasy pod gruszą, jaki jest czas wypowiedzenia umowy, jesli podjelam prace od listopada 2015r ... Zobacz wątek

2 odpowiedzi

2016.6.20 22:5:51

Hiszpania - podwójne opodatkowanie

Chciałabym poprosić o właściwe źródła, które wyraźnie opisują sytuację osób jednej narodowości, które zarabiają część przychodów w swoim rodzimym kraju, a część za granicą (w obu ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.20 20:16:15

wynagrodzenie zleceniobiorcy

Dzień dobry,
może i firma odszkodowawcza pokryje początkowo za Pana koszty prowadzenia postępowania, ale będzie miała prawo żądać ich zwrotu. W tym przypadku nie tylko kosztów sądowych, ale ... Zobacz wątek

2 odpowiedzi

2016.6.20 19:40:41

tr?s adidas superstar metal toe probable baisse des ventes.

tes connecté et pourquoi, que ce soit dans les commentaires adidas zx flux noir et blanc ci-dessous ou envoyez-nous un message rapide sur twitter. Pour info, Ben G est une boutique de skates basée ? ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.20 11:16:10

Tymczasowa opieka nad dzieckiem: wzor

Witam.
Niepelnosprawna corka wyjezdza na miesiac nad morze pod opieka wujkow.
Przez ten okres czasu musza sprawowac opieke, aby w przypadku nieszczescia wymagajacego leczenia mogli wyrazic na to zgode.
Notariusz ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.6.20 9:41:52

Jakie konsekwencje ponosi pracownik po wypadku bez aktualnych badań a jakie pracodawca?

Jakie konsekwencje ponosi pracownik po wypadku bez aktualnych badań a jakie pracodawca? ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.19 23:7:39

S06E09 Gra o tron sezon 6 odcinek 9 online Bitwa Bękartów

Od Ned Stark jest ścięty w pierwszym sezonie do heroizmu Tyrion Lannister w sezonie 2 Bitwa pod Blackwater Bay na Starks coraz ubite w Red ślub w sezonie 3 do Jon Snow broniącego zamku Czarnego i ścienne ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.19 20:43:41

Et la talonni?re adidas superstar pas cher femme

jean adidas peut encore ?tre les Chaussures de basket-ball les plus populaires. Et la talonni?re adidas superstar pas cher femme TPU avec la m?me couleur que la stabilité de la conception peut imaginer ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.19 15:25:38

Właściciel nieruchomości a kupno mieszkania.

Dzień dobry,

Jakiś czas temu napisałem temat dotyczący ustalenia właściciela nieruchomości znajdującej się blisko mnie. Chciałem kupić małe mieszkanko i przekształcić je pod swoje biuro.

Na ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.19 13:45:32

Darowizna/Przepisanie domu na żonę/na nas

Witam.
Chciałem się poradzić, żeby mieć jakiś punk zaczepienia. Postaram się ogólnikowo nakreślić sytuację. Wygląda to tak.
Przed ślubem każde z nas mieszkało z rodzicami i od początku ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.6.19 12:15:7

Chory psychicznie sąsiad - nękanie i dewastowanie mienia

Witam!
Mieszkam w bloku. Naprzeciwko mnie mieszka mężczyzna 40-letni chory na schizofrenię, mieszka z matką. Przez kilka lat wszystko było w porządku, ale pół roku temu sąsiad zaczął systematycznie ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.18 12:50:6

une semelle Adidas Yeezy 750 Boost semitranslucide

La chaussure est construit avec un mélange de nylon, en daim, maille et cuir qui comprend assis au sommet d'une semelle blanche. L?, il a lancé son premier adidas original pas cher kill bill personnalisé ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.18 4:13:53

cofnięcie testamentu przez jednego z rodziców po smierci współmałozonka

Dzień dobry,
bez wglądu w dokumenty i dokładnego ustalenia stanu faktycznego nie da się stwierdzić czy i co można zrobić. Przede wszystkim nie wiadomo nawet czy Pani rodzice zawarli z synem umowę ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.17 16:42:0

Prośba o poradę w kwestii zwrotu opłaconego czynszu

Szanowni Forumowicze:
Rozumiem, że napisałem bardzo długiego posta i nikomu się nie chce czytać, ale jeszcze raz uprzejmie proszę o podpowiedź, jeśli kto co wie...

Streszczam problem do jednego ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.17 12:24:54

superstar snake femme Burnt Orange et tons vert lime

La devraient chuter le mai au Japon. La sneakers stan smith dispose d'un daim noir supérieure qui est jumelé avec une semelle blanche et de la langue. Un des plus grands nouveaux créateurs de chaussures ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.17 9:45:35

adidas zx flux pas cher femme en quantités limitées tard

Apr?s avoir atteint déj? un certain nombre d'endroits, la black and tan adidas chaussure superstar seront libérant chez les détaillants supplémentaires au cours des prochains jours. droit de suite ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.16 15:41:46

Przeksztalcenie lokalu z usługowego na gastronomiczny

Przeksztalcenie lokalu z usługowego na gastronomiczny Witam,

Mamy lokal usługowy który chcielibyśmy przekształcic na gastronimiczny. Zostały poczynione nakłady na dostosowanie lokalu (wentylacja, ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.16 12:49:50

Ubezpieczenie zdrowotne

A JA PRACOWAŁAM W KANCELARII ADWOKACKIEJ I GENERALNIE TEŻ NIE MA GWARANCJI ŻE ADWOKAT PRACODAWCA BĘDZIE UCZCIWYM PRACODAWCĄ. TRZEBA MU SAMEMU ZAPŁACIĆ SKŁADNIKI WYNAGRODZENIA A NA DODATEK ZOSTAĆ ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.6.16 10:5:31

Wyjazd z dzieckiem za granicę

Mam dwójkę dzieci i każde z nich ma innego ojca. Jestem sama i nie w związku małżeńskim i nigdy nie byłam. Właśnie złożyłam wnioski o tymczasowe dowody dla dzieci ponieważ mam zamiar wyjechać ... Zobacz wątek

37 odpowiedzi

2016.6.15 21:37:46

Podział majatku z problemami

Dzień Dobry.Mam pytanie odnosnie podzialu majtku.Moja mama ożeniła sie kilka lat temu i przeprowadziła sie do mężą przez cal czas zajmowala sie domem i dzieckiem.Pracowala tez w gospodarstwie rolnym ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.6.15 17:31:10

problem z rejestracją pojazdu

mam problem z zarejestrowaniem samochodu, gdyż okazało się że właściciel który mi go sprzedał nabył go od wcześniejszego a tamten od wcześniejszego, przy rejestracji okazało się że ma współwłaściciela ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.15 16:16:12

Witam. Mianowicie mam taki problem - dwa lata temu wzięłam umowę w NC+ na okres 2 lat dla kolegi.

Witam.
Mianowicie mam taki problem - dwa lata temu wzięłam umowę w NC+ na okres 2 lat dla kolegi. Umówiliśmy się, że ja będę płacić rachunki, a on mi będzie dawał określoną kwotę pieniędzy ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.15 14:39:52

Wypadek na terenie restauracji, polisa oc nie obejmuje złamania ręki..?

Dzień dobry,
aby można było mówić o odpowiedzialności właściciela restauracji za szkodę, trzeba wykazać jego winę. Jeśli huśtawka była prawidłowo zamontowana, a do zdarzenia doszło na ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.15 10:44:30

mieszkanie zakładowe - zakup

Witam, Kilka lat przed ślubem mąż wykupił od LP kawalerkę w innej miejscowości gdzie wtedy pracował. Obecnie mieszkamy z mężem w mieszkaniu zakładowym LP i oboje jesteśmy pracownikami nadleśnictwa. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.14 20:29:23

regarder mieux en personne adidas superstar pas cher femme

Aujourd'hui, les accessoires de sneakers d'inspiration est un must ? avoir si vous ?tes un sneakerhead et voici un regard un bracelet personnalisé inspiré par chaussure adidas montante homme grinch. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.14 15:32:2

obce psy zakłócające spokój

Witam. Mieszkam w prywatnym domu w niewielkiej miejscowości. Od kilku miesięcy normalny rytm życia zakłócają psy, właściwie ich gromada, które nie dość, że nie są właściwie zadbane przez ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.14 12:6:24

Alimenty? Rozdzielność majątu?

Witam. Zwracam się do państwa z prośbą o pomoc, gdyż nie jestem pewien jakie wnioski ja i moja matka powinniśmy złożyć do sądu. Sytuacja wygląda następująco: mój ojciec nie mieszka z nami ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.6.13 22:56:32

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika