Forum prawne (strona 179)

la sécurité adidas superstar 2 homme

Le portland a ouvert son premier magasin aux Etats-Unis. J'ai été totalement séduit par les bottes, en chaussures adidas zx flux pas cher outre, pression pour le marché international de wenzhou Chaussure ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.11 10:33:37

Odszkodowanie za źle złożoną rękę

Dzień dobry,
przede wszystkim istotne jest ustalenie czy złe złożenie złamania jest wynikiem niedbalstwa lub błędu w sztuce. Niekiedy bowiem zdarza się, że nawet przy zachowaniu największej ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.7.11 10:32:8

upadłość firmy i wypłata z funduszu gwarancyjnego

Ponad miesiąc temu moja firma ogłosiła upadłość. syndyk złożył wniosek do funduszu gwarancyjnego o wypłatę zaległych wypłat odpraw i za zaległe urlopy. tłumaczył nam że część zostanie ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.10 20:26:25

zakup mieszkania od dewelopera z hipoteką

Mam zamiar kupić mieszkanie z rynku pierwotnego. Z zapisów w księdze wieczystej jasno wynika, że deweloper wziął na budowę kredyt. Jak najlepiej zabezpieczyć się podczas kupna by w razie czego ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.10 16:21:8

Problem z ''nowym'' Laptop

Dzien dobry,

Kupiłem Laptop Lenovo w Sklepie internetowym ale poza systemem internetowym (czyli przez email).
Twierdzili ze sprzęt jest nowy, cytuję : Sprzęt jest nowy, objęty 12mc gwarancją ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.10 13:13:56

polecam sebfurman@onet.eu

Na portalu ogłaszamy24.pl masz mnóstwo ofert. ... Zobacz wątek

3 odpowiedzi

2016.7.10 11:50:37

Pack de fin de soirée adidas superstar blanche

Le monde entier attend jusqu'? l'jumpman logo comme une façon de s'efforcer d'?tre le meilleur qu'ils peuvent ?tre. (Merci Victor Cruz pour crier les mon chaussure dans l'apr?s-midi). Revealed officiellement ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.9 16:56:59

Niewywiązanie sie z umowy

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu poniższej sprawy..
W grudniu 2015 r. zakupiłam na Allegro (na firmę) stronę internetową z gwarancją zarobku. Wszystko wyglądało w porządku - dostałam pocztą ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.9 15:45:2

Witam, mam pytanie, czy narzeczony może odebrać dowód rejestracyjny samochodu, którego tylko ja jestem

Witam, mam pytanie, czy narzeczony może odebrać dowód rejestracyjny samochodu, którego tylko ja jestem właścicielem? Jakie upoważnienie będzie potrzebne? upoważnienie należy opłacić ? ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.8 23:15:1

Powrot z dzieckiem do Polski z UK

Mieszkam w UK od 10lat. Bylam w zwiazku 17lat i kiedy syn mial 5lat moj eks partner znalazl sobie duuuzo mlodsza dziewczyne. Romans trwal 1.5roku. Jak juz sie dowiedzialam to dalam mu kilka szans, ale ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.7.8 21:33:22

Zamknięcie firmy przez zagranicznego pracodawce, a wynagrodzenie.

Dzień dobry,
mam taki problem: pracuje dla zagranicznego pracodawcy i okazało się, że będzie on zamykać działalność. Umowa to kontrakt między firmami z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.8 12:47:25

adidas zx flux noir présenté jusqu'? présent

Sweet spot avéré ?tre plus extr?mement utile pour se balançant dans la libération de pin-point est celui qui attire immédiatement vos yeux, avec le bleu vif / infrarouge offrant un joli look inimitable. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.7 15:35:34

wlasna dzialalnosc po zwolnieniu z pracy

Witam, pisze z takim zapytaniem.
W dniu dzisiejszym zwolniłem sie z pracy (sklep zoologiczny) z zamiarem założenia własnej działalności o tym samym profilu.
Mam pytanie odnośnie tego jak do ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.7 14:31:8

Nietypowa Sytuacja w Postępowaniu Przygotowawczym

Dzień dobry,
bez wglądu w dokumenty, które Pan otrzymał, nie sposób ustalić jaka tak naprawdę jest Pana sytuacja. Polecam więc kontakt z miejscowym adwokatem, okazanie jemu otrzymanej korespondencji ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.7.7 8:31:9

Problem z ukończeniem praktyki

Witam mam problem ukończyłam właśnie trzecią klasę zawodówki , tylko problem w tym że w pierwszej klasie przez pierwsze pół roku chodziłam do technikum i się przeniosłam do zawodówki więc ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.6 21:38:6

Zawieszenie odbywania kary

Witam
Potrzebuje porady
Mam wyrok ciazacy nad glowa(a dokladnie bilet na 27 sierpnia) pozbawienia wolnosci na 3 lata. Przesiedzialem na sancji 2 lata bez 2 dni. Sprawa trwala jakies 8 lat z apelacjami ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.5 19:2:52

Zawieszenie odbywania kary

Witam
Potrzebuje porady
Mam wyrok ciazacy nad glowa(a dokladnie bilet na 27 sierpnia) pozbawienia wolnosci na 3 lata. Przesiedzialem na sancji 2 lata bez 2 dni. Sprawa trwala jakies 8 lat z apelacjami ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.5 19:2:51

Podszywanie się pod jakieś stanowisko - przedstawienie sytuacji

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy za podszywanie się pod pewne stanowisko w firmie (konkretnie chodzi o specjalistę do spraw sprzedaży) coś grozi? Przedstawię całą sprawę... 2 tygodnie temu ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.7.5 19:2:9

adidas zx flux noir homme d'un stabilisateur de cuir coupées

les trois interprétations fraîches sont un parfait exemple du passé rencontre avec présent avec l'inclusion de matériaux haut de gamme et animaux faux prints.Les man?uvres supérieures entre nubuck ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.5 17:16:56

zasiedzenie?

Kulagaiwona,
o rozpoczęciu biegu terminu zasiedzenia może być mowa wtedy, gdy spadkobierca posiadał nieruchomość samoistnie, a do śmierci ojca nie była Pani posiadaczem samoistnym.
Pozdrawiam,
adwokat ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.7.5 17:9:40

Jaką część spadku dzidziczę po zmarłym ojcu

Dzień dobry,
to, że odziedziczył Pan/Pani spadek, nie oznacza z automatu, iż w każdym przedmiocie majątkowym ma Pan/Pani określony udział. Tak naprawdę odziedziczył Pan/Pani 1/3 całego majątku ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.7.5 9:56:52

adidas superstar 80s Quand il s'agit de la partie de salaire

Le chaussure sport adidas homme pas cher est disponible d?s maintenant chez certains détaillants de v?tements Jouer. adidas superstar 80s Quand il s'agit de la partie de salaire. 3) penser de vacances ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.4 17:27:25

czy renta socjalna wlicza sie do emerytury?

A jak jest na rencie socjalnej i jest nezdolny do pracy to liczy mu sie do emerutury ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.7.4 13:17:14

Wpłacilem 600 funtow żeby uzyskać pożyczke i każą płacic dalej. Co mam zrobic zeby odzyskac pieniadze

Wpłacilem 600 funtow żeby uzyskać pożyczke i każą płacic dalej. Co mam zrobic zeby odzyskac pieniadze ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.4 1:38:38

Szczury w piwnicy

Mieszkam w bloku 8 piętrowym . Kilkanaście lat temu mojego syna ugryzł młody szczur pod klatką na szczęście został przez dziecko zadeptany i można było przeprowadzić badania jednak bez serii ... Zobacz wątek

2 odpowiedzi

2016.7.3 13:14:51

Jaką umowę zastosować

Wziąłem sobie do pomocy, przy wymianie halogenów pod sufitem mojego sąsiada. Tak się zdarzyło że spadł z drabiny i złamał nogę w kostce. Na jaką umowę go zatrudnić żeby nie mieć kłopotów ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.2 16:52:41

Uzaleznienie alimentow od zgody na testy DNA

witam mam do was pytanie wlasnie urodzzilam zdrowego pieknego synka z ojcem dziecka roztalam sie przed rozwiazaniem i nie dal nazwiska dziecko obecnie ma moje co mam zroic zeby dostac alimenty?
... Zobacz wątek

7 odpowiedzi

2016.7.2 16:28:48

Zakładanie sklepu internetowego i wprowadzanie produktu na rynek

Witam,

na początek coś o mnie. Mam na imię Maciej, mam 19 lat i niedługo kończę technikum na kierunku grafika komputerowego, w tym roku miałem okazję brać udział cały miesiąc w praktykach ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.2 0:30:39

adidas stan smith rose trompent pas

l'austérité induit un changement de nos modes deconsommation. Seul hic : leur basket adidas zx flux pas cher effet a tendance ? s?estomper avec le temps. La ?Daring Rouge? est construite de la m?me ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.7.1 5:35:56

Wypowiedzenie umowy o dzieło.

Ogromnie dziękuję za odpowiedź. ... Zobacz wątek

2 odpowiedzi

2016.6.30 22:8:40

Witam Proszę o pomoc w wypełnieniu wniosku o niepełnosprawność. Jestem w konkubinacie, a dorosłe

Witam
Proszę o pomoc w wypełnieniu wniosku o niepełnosprawność. Jestem w konkubinacie, a dorosłe dzieci nie mieszkają z nami. Proszę mi powiedzieć co powinnam wpisać w rubryce - stan rodzinny
Pozdrawiam ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.30 12:44:31

adidas stan smith bleu ne sont pas estampillées

Il passe par un intermédiaire qui peut prendre une commission au passage. Bien entendue, elle sera disponible dans les boutiques possédant un bon compte Adidas Basketball. Je ne peux m?me pas commencer ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.30 7:43:33

Strona internetowa, a umowa między firmą a osobą prywatną

Witam,
chciałbym zapytać o następującą sytuację, od jakiegoś czasu posiadam z kolega strone internetową, male zarobki z adsense i innych programów partnerskich, kolega założył firme, i wyszedł ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.29 23:19:35

ADIDAS STAN SMITH PAS CHER débuter officiellement chez certains détaillants

Via HUPU 10 années de mod?les de signature basket adidas pas chere et chaussures de l'équipe et basket adidas stan smith rose cél?bre avec son premier championnat dos?dos. Kobe bryant a été repéré ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.29 16:26:9

Renta rodzinna - czy otrzymam wyrównanie?

Zapomniałem dodać, że jestem studentem - studia oczywiście kontynuuje. ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.29 14:2:8

brak oplaconego podatku VAT za samochod uzywany

Witam

malzonka (obywatelka Niemiec) nabyla uzywane auto w salonie firmy X. w Poznaniu, niestety sprzedano jej go w cenie netto -> niewiedza jej a co gorsza sprzedawcy, przy probie zarejestrowania auta ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.29 12:47:53

Pluskwy u sąsiada

Mam sąsiada alkoholika, u którego pojawiły się pluskwy domowe. Rozmnożyły się w oszałamiającym tempie i rolazły się po bloku - w tym trafiły również do mojego mieszkania. Już dwa razy przeprowadzałem ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.29 12:46:8

droga

Witam. Mam taką sprawę. Sąd rejonowy oddalił mój wniosek o zasiedzenie służebności przejazdu drogą po działce sąsiada z której korzystam od lat. Sąd apelacyjny również oddalił apelację. ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.28 17:40:10

dopiski reczne w umowie najmu

Dzień dobry, tak jak wskazałam poprzednio: parafki powinny być dla celów dowodowych, a nie pod rygorem nieważności. Pozdrawiam, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz ulewicz.kancelaria@onet.eu ... Zobacz wątek

3 odpowiedzi

2016.6.28 11:38:38

ekspresowe studia prawnicze

według mnie 5 lat studiów prawniczych to za długo, nie ukrywajmy ale wiedze można przyswoić nawet w 3 lata. Ja kończyłam równocześnie ekonomię i międzynarodowe stosunki gospodarcze (obydwa 5 ... Zobacz wątek

7 odpowiedzi

2016.6.28 10:21:26

Wyłudzanie danych - telemarketer

Potrzebuje pomocy,mianowicie pracowałam jako telemarketer skladajac wnioski o rachunki bankowe.Z pewnym klientem zlozylam wniosek o rachunek w innym banku (przypadkowo) niz on wyrazil na to zgode.Zglosil ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.27 22:49:41

oplata sadowa

Witam
W lutym odbyla sie sprawa o nabycie spadku. Maz jest jedynym spadkobierca polowy posiadlosci po ojcu, druga polowa nalezy do wspolwlasciciela.ktory zatail, ze w 1985 roku zrzekl sie prawa do swojej ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.27 14:17:48

Zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi a norwegia

Witam , nie mogę nigdzie naleźć informacji dotyczącej mojego problemu więc stwierdziłem ,że stworze nowy temat .
Sytuacja wygląda tak ,iż dostałem rok zakazu na poruszanie się pojazdami mechanicznymi ... Zobacz wątek

4 odpowiedzi

2016.6.27 9:48:51

Ocieplenie elewacji zasłania otwór okienny przylegającego budynku

Witam,
to mój pierwszy post na forum, mam nadzieję że ktoś będzie znał odpowiedź na moje pytanie.
Otóż w budynku wielorodzinnym dobudowanym pod kątem 90 stopni do mojej kamienicy zaczynają ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.27 9:11:19

Szeptany marketing w sprawie OFE

Miejmy nadzieję, że dobra zmiana obejmie i również i OFE. ... Zobacz wątek

6 odpowiedzi

2016.6.27 8:54:52

Wirtualna kancelaria

Teraz to jest już standard, że porad udziela się online. To poszerza znacząco rynek klientów. Teraz jest też pełno blogów prawnych, gdzie interpretowane kruczki prawne. ... Zobacz wątek

1 odpowiedzi

2016.6.27 8:50:43

Mój pies pogryzł innego - teraz właściciel chce odszkodowania....


2 miesiące temu byłam z psem na spacerze bez smyczy pies sąsiadki też był bez smyczy. Mój pies go ugryzł miał 2 ugryzienia.Sądziedzi powiedzieli,że będę płacić powiedziałam oczywiście ... Zobacz wątek

2 odpowiedzi

2016.6.27 8:5:39

zwolnienie l4

Witam lekarz wystawił mi chorobowe na 7 dni sprawdziłem ze mój pracodawca policzył mi tylko 4 bo tyle miałem pracujących w danym tygodniu czy to jest zgodne z prawem czy powinien zapałacić za wszystkie ... Zobacz wątek

22 odpowiedzi

2016.6.26 21:0:52

adidas stan smith rouge étiquette sur le panneau latéral

The supérieure est plongé dans une mentholée teinte tr?s atténuée, tandis que Orange, pourpre et vert font leur mani?re dans la partie supérieure de remplir les motifs floraux. Je suppose qu'il est ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.26 14:50:50

Jestem zameldowana a nie pozwalają mieszkać.

Mam, problem po rodzicach zostało mieszknie spółdzielcze jestem tam zameldowna z siostrą, mieszkałam tam lecz reszta rodzeństwa mi bardzo dokuczala iż nie lubi mojego męża doprowadzili do takiej ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2016.6.25 17:58:52

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika