ADWOKAT do sprawy rodzinnej. NAJLEPSZY PILNE!!

Odpowiedzi w temacie (4)

kowalska123

11.1.2020

Dużo czytałem o Panu Klimkowskim z Łodzi i Gdańska. Podobno reprezntuje klientów na terenie całej polski? Jakie są wasze opinie na temat tego prawnika?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Bolesta

2020-01-11 15:03:16

Sprawy rodzinne często pozostają w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam na mój blog dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl

Paczuszek_lila

2020-01-20 13:26:36

Polecam ci skonaktować się z kancelarią Pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Ja gdzie mogę to ją chwalę, bo moją sprawę wygrała i będę jej wdzięczna do końca życia. Ciężko się umówić, bo są bardzo odległe terminy, ale może coś się dla ciebie znajdzie. Cieszę się, że podjęłam mądrą decyzję, że w wyborze kierowałam się jej długoletnią praktyką i specjalizacją w tym temacie.

ludwikazareba

2020-01-21 15:52:37

Tak, ja dołączam do poleceń mecenasa Klimkowskiego. To naprawdę świetny adwokat. Bardzo dobrze zna się na swoim fachu, podchodzi indywidualnie do każdego klienta i każdej sprawy. Więcej o nim można poczytać na stronie kancelarii www.klimkowski-kancelaria.pl .

Brawobrawissimo

2020-01-22 11:17:44

Ja wybrałam Panią adwokat Chróscielewską. Starannie szukałam spradzonej adwokatki z mega długim doświadczeniem i specjalistki w temacie. Na sam koniec jak podjęłam decyzję sprawdziłam jeszcze, żeby się upewnić, bo przezorność to podstawa https://rejestradwokatow.pl/adwokat Tam jest napisane kto ile lat jest adwokatem. Ona jest adwokatem i kilkanaście lat prowadzi sprawy rodzinne. Miałam dzięki temu 100% pewnność, że dokonałam dobrego wyboru decydując się na panią ADWOKAT Chróścielewską i się nie pomyliłam bo sprawę wygrałam.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

NA SKÓTY