e-prawnik.pl Porady prawne

Adwokat prawo rodzinne Wrocław

Odpowiedzi w temacie (2)

kacha45

11.7.2021

Poszukuję adwokata fightera do sprawy rozwodowej i walki o majątek. Kogo polecacie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Patrycja854Yto

2021-07-18 12:10:21

Polecam Ci Adwokat MAGDALENĘ CHRÓŚCIELEWSKĄ z Kancelarii Adwokackiej CHRÓŚCIELEWSKA & CHRÓŚCIELEWSKI ja się cieszę, a były płacze. a tak była pewny siebie, a jak skończył- z płaczem. Polecam wszystkim, którzy chcą WYGRAĆ ROZWÓD I MAJĄTEK. Tu masz do niej namiar, chyba aktualny +48 666 609 065 ZNALAZŁEM JĄ TUTAJ https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-rodzinne/

Bolesta

2021-07-18 14:30:11

Sprawy cywilne, w tym rozwód cywilny często pozostają w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam na mój blog oraz do kontaktu dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • W zakresie obsługi prawnej nieruchomości mogę polecić Kancelarię KPW z Legnicy (http://kancelariakpw.pl/). Pod ich okiem sprawna obsługa od strony prawnej, wszystkie umowy przygotowywane przez nich, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 8 odpowiedzi)

 • Mogę szczerze polecić kontakt z mec. Igorem Klimkowskim ! Pan Mecenas bardzo poważnie podchodzi do sprawy, a jego zaangażowanie jest pełne podziwu. Jasno i rzeczowo tłumaczy kolejne kroki działania. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 12 odpowiedzi)

 • Pan mecenas Igor Klimkowski to świetny prawnik, godzien polecenia. Zrobił na mnie wrażenie osoby rzetelnej, kompetentnej, z wysokim poziomem kultury osobistej. Spostrzegawczy, merytoryczny, z kompetentnym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 18 odpowiedzi)

 • Z pełną odpowiedzialnością polecam mecenasa Igora Klimkowskiego. Pan mecenas jest rzetelny i profesjonalny. Przeprowadził moją sprawę rozwodową i sprawę o alimenty. Wszystko to zakończone sukcesem. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 16 odpowiedzi)

 • Tylko mecenas Igor Klimkowski. Współpraca z takim prawnikiem to gwarancja sukcesu. Pan mecenas jest osobą niezwykle profesjonalną. Na każdej rozprawie stawiał się osobiście. Oczywiście sprawy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 25 odpowiedzi)