art 284 art 244

Odpowiedzi w temacie (0)

Treno

2.8.2018

Czy jezeli na wezwanie w sprawie z powyższych artykułow stawie sie w podanym terminie i zloze wyjasnienia istnieje podstawa do zastosowania sankcji?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

• Czy jezeli na wezwanie w sprawie z powyższych artykułow stawie sie w podanym terminie i zloze wyjasnienia istnieje podstawa do zastosowania sankcji? czytaj dalej»

(Zobacz odpowiedzi)

• W 2001r. zostalem skazany za jazde pod wpłwem alkoholu i w 2004 r. złamałem ten nakaz gdzie sąd skazał mnie na kare pozbawienia wolności,którą odsiedziałem. Teraz staram się o pracę w ochronie- (...) czytaj dalej»

(Zobacz odpowiedzi)

• Witam narzeczony miał 2 wyroki i siedział za złamanie zakazu pod wpływem wyszedł w listopadzie 2014. Miał zawiasy na dwa lata moja choroba nowotworową i źle samopoczucie dnia 16.10.2016 zmusiły (...) czytaj dalej»

(Zobacz 18 odpowiedzi)

• Witam. Proszę o zrozumiałe i konkretne objaśnienie wyroku. I. Oskarżonego ........... w ramach zarzucanego mu czynu uznaje za winnego tego, że w dniu xx.xx.xxxx r. w Warszawie kierując samochodem (...) czytaj dalej»

(Zobacz odpowiedzi)

• witam.czy moglby mi ktos pomoc doradzic,podac jakies orzeczenia z art.284 pkt 1kk.mam zarzut z tego art(przywlaszczenie).a dotyczy tego ze wynajalem sam pomieszczenie w calosci bedac wspolwlascicielem (...) czytaj dalej»

(Zobacz odpowiedzi)

ZOBACZ TAKŻE: