Bagaż podręczny w samolocie - co może się znaleźć a co nie?

Odpowiedzi w temacie (1)

filantrop_0

2.7.2012

Witam, pierwszy raz będę leciał samolotem, proszę o porade co sie często pakuje do torby lub plecaka co może spowodować problemy na odprawie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

tomek 78

2012-07-03 09:17:25

zero napojów, past do zębów, perfum, mgiełek itp. nie może być śrubokrętów, noży, nożyczek do paznokci, papieru, pilników itp.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Kupujesz elektroniczną pamiątkę z wakacji - uważaj, możesz zapłacić VAT

  Z treści ustawy o podatku od towarów i usług wynika, że zwolniony z podatku jest import towarów przywożonych w bagażu osobistym podróżnego przybywającego z terytorium państwa trzeciego na terytorium (...)

 • Zwrot VAT podróżnym

  System zwrotu podatku podróżnym, zwany dalej systemem TAX FREE dotyczy sytuacji, w której z jednej strony – podróżni mają prawo do otrzymania zwrotu podatku (...)

 • Zagubienie bądź zniszczenie bagażu przez linie lotnicze

  Okres wakacji to bardzo często czas podróżowania samolotami do różnych, najodleglejszych zakątków świata. Popularność podróży lotniczych, wiąże się także z większą możliwością zagubienia (...)

 • Umowa przewozu osób i rzeczy

  Kodeks cywilny, regulujący umowę przewozu, ogranicza umowę przewozu do przewozu rozumianego jako usługa świadczona przez przewoźnika, tj. przedsiębiorstwo transportowe wykonujące działalność (...)

 • Znak towarowy - Co to jest i jak zarejestrować znak towarowy?

  Na znak towarowy może być udzielone prawo ochronne. Pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego na znak towarowy oznacza się według daty zgłoszenia znaku towarowego w Urzędzie Patentowym (zgłoszenie (...)

NA SKÓTY