Biegające dzieci sąsiada po terenie budowy mojego domu .

Odpowiedzi w temacie (0)

atija1

13.5.2019

Mam problem, jestem w trakcie budowy swojego domu a problemem są dzieci sąsiada 3 i 4 lata które ciągle biegają po budowie,jak wiadomo na budowie nie jest zbyt bezpiecznie a proszenie ich rodziców żeby nie pozwalali im tu wchodzi jest jak walenie grochem o ścianę, zero reakcji,co mam zrobić i jak oznaczyć teren budowy żeby w razie wypadku nie odpowiadać za ich lekkomyslnosc, na dniach maja przyjść kłaść blachę na dach,zawsze może coś spaść a te dzieci kręcą się w około budynku i po nim całe dnie,mąż ostatnio chciał je przepedzic to starszy powiedział że rodzice pozwalają nam się tu bawić,co jak co ale nie zamierzamy odpowiadać za głupotę rodziców tych dzieci

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 3.1.2019

  „Posiłek w szkole i w domu” od 2019 r.

  1 stycznia 2019 r. ruszył program „Posiłek w szkole i w domu”. To pomoc dla osób starszych, z niepełnosprawnościami oraz dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji. Na (...)

 • 29.8.2018

  Zachowek - czym jest zachowek i komu się należy?

  Podstawową zasadą prawa spadkowego jest swoboda testowania. Oznacza ona, iż spadkodawca może za życia w drodze testamentu dowolnie rozrządzić swoim majątkiem, jeśli zaś tego nie uczyni, krąg (...)

 • 20.10.2017

  Więcej pieniędzy na budowę Muzeum Historii Polski

  Zwiększenie budżetu na budowę Muzeum Historii Polski z 310 do 659 mln zł oraz wydłużenie terminu budowy do 2020 r. – takie zmiany wprowadza nowelizacja uchwały w sprawie ustanowienia programu (...)

 • 24.9.2018

  Renta rodzinna - czym jest renta rodzinna i komu przysługuje?

  Czym jest renta rodzinna i komu przysługuje ? Renta rodzinna jest świadczeniem przysługującym uprawnionym członkom rodziny osoby, która w chwili śmierci miała ustalone prawo do emerytury (...)

 • 12.12.2013

  Mieszkanie dla młodych - nowy program od 2014 roku

  Program „Mieszkanie dla młodych” zastąpił program „Rodzina na swoim”, który wygasł z końcem 2012 r. Dzięki nowej ustawie z pomocy państwa skorzystać będą mogli (...)