e-prawnik.pl Porady prawne

Bilety na EURO od Wedla

Odpowiedzi w temacie ()

umiewot2

29.3.2011

Wedel zostaje jednym z głównych sponsorów Euro 2012, UEFA już podpisała z firmą umowę. Wedel zorganizuje konkursy dla klientów, w których nagrodą mają być bilety na mecze rozgrywane w ramach Euro 2012. Wedel ma ich do rozdania kilka tysięcy, więc warto wziąć udział!!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina Witam Parę dni temu mąż dostał pozwe o podwyzszenie alimentów z 500zl do 1500zl. Maż ma 3,5 letnią córkę z byłą żoną, na która (...) czytaj dalej»

  • Bilety na Euro 2012-gdzie dostac? Już niedługo rozpoczną się mistrzostwa Europy w Polsce i Ukrainie, wiem o tym bo mój facet o tym trabi na okragło;]. Będzie to wydarzenie na skalę światową- (...) czytaj dalej»

  • Alimenty na pełnoletnie dziecko Rozwodzę się. Moja córka jest pełnoletnia chcę ją utrzymywać ale ciekawy jestem czy jest to moim prawnym obowiazkiem. Podkreślam nie mam zamiaru się wymigiwać (...) czytaj dalej»

  • Darmowe bilety na Euro 2012, nie są do końca darmowe.. To informacja dla osób które np. dostały bilet nie od rodziny, bliskiego. Np wygrana takiego biletu może jednak kosztować osobę która go (...) czytaj dalej»

  • Bilety od Konika na Euro 2012~!! Witam, co grozi za kupno biletu od konika na euro 2012? to jest kara dla sprzedajacego czy dla kupujacego też? jak kupie taki bilet to mnie wpuszcza na mecz? Prosze o (...) czytaj dalej»

  • Mam szanse na rozwód? Złozyłem w sądzie wniosek o rozwód, ale zona nie zgadza sie, mówi ze nie da mi rozwodu. Mam wyrok w zawieszeniu z art. 207kk. Czy ona moze sie nie zgodzic i nie dostane rozwodu? (...) czytaj dalej»