e-prawnik.pl Porady prawne

Jak to jest?

Odpowiedzi w temacie (0)

matolek00

1.7.2010

Witam ! Jaką rentę może otrzymać osoba niepełnosprawna o stopniu Umiarkowanym? Dodam, że jest to osoba niepełnoletnia

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Jeśli w firmie która jest spółką cywilną a właścicieli jest dwóch i jest kupiony samochód na firmę ale w dowodzie jest wpisane imię i nazwisko tylko jednego z właścicieli, to czy ten drugi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Pomieszczenia do pracy umysłowej wymagającej silnej koncentracji i uwagi, moga mieć 35 dB, dopuszczalnego równoważnego poziomu dźwięku i hałasu przenikającego do pomieszczenia od wszystkich źródeł (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Czy prostytucja sama w sobie jest karalna? Bo jeśli taka kobieta dobrowolnie zgadza się na seks a mężczyzna ot po prostu daje jej pieniądze w ramach wdzięczności to czy to jest przestępstwo? A (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, mam takie pytanie mam na moje AC cesje i uległem wypadkowi, w dokumentach od ubezpieczyciela jest pytanie czy na auto jest cesja, dlaczego jest to ważne? Nie wiem czy pytanie jest do AC czy OC, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Temat bardzo delikatny, moja koleżanka jest w ciąży i podczas badań dowiedziała się że dziecko jest nieuleczalnie chore. Po długich przemyśleniach postanowiła usunąć ciążę jednak lekarz (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)