e-prawnik.pl Porady prawne

Czy dostanę zwrot podatku?

Odpowiedzi w temacie ()

zaklopotana

24.2.2011

Czy dostanę zwrot podatku? Chciałabym się dowiedzieć czy otrzymam zwrot podatku jeśli wynagrodzenie, ktore otrzymałam DO RĘKI w 2010 roku w sumie NIE przekracza 3tys zł???

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • zwrot Vat poprawność odliczenia Ubiegam sie o zwrot vatu w terminie 180 dni na konto. Dowiedziałam sie, że w odpowiednim czasie będę musiała dostarczyć ewidencje do US i wszystkie faktury. Sprawdzając (...) czytaj dalej»

  • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24 Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...) czytaj dalej»

  • VAT-25 Witam, Zakupiłem motocyl w Stanach Zjednoczonych, motocyl przyszedl w kontenerze do Gdyni, nastepnie zostal oclony w Niemczech, gdzie zostało zapłacone 6% cło oraz 19% VAT od wartości motocykla, (...) czytaj dalej»

  • zachowek Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedz. Moj maz z pierwszego malzenstwa ma dwie corki i jest pozbawiony praw rodzicielskich . My wspolnie nie mamy potomstwa, ale w perspektywie czasu nasz wspolny (...) czytaj dalej»

  • Zwrot Auta czy słusznie?? Sytuacja wygląda następująco Ja samochód zakupiłem w styczniu 2010r dla żony aby jeździła do pracy, sprawował się bez zarzutu wiadomo nie wymagałem nie wiadomo czego (...) czytaj dalej»